Tartu Ülikool alistas G4S Noorteiiga 29 punktiga

Alexela KMLi tänases ainsas mängus võitis Tartu Ülikool G4S Noorteliigat 88:59Võrdset mängu jätkus pea teise veerandi alguseni (veerand 20:16).

Esiotsa oli noorte mängu sümpaatne vaadata. Kindlasti on Eric Scmalzi ja Ron-Arnar Pehka lisandumine (naasmine vigastusest) meeskonnale enesekindlust juurde toonud.

Teisel veerandil aga tegid tartlased soliidse spurdi ning tablool olid numbrid 34:18. Vahetati palju mõlemal poolel ning vahe skooris drastiliselt ei kasvanud. Poolaeg Tartule koos Märt Rosenthali kolmesega 45:27. Kui TÜ sai kaitse korda, hakkasid G4S noored liialt eksima. Ilmselt mingid liikumised ei toiminud, sest ebakõlasid oli ja söödud lendasid ridamisi auti.

Kolmanda veerandi esimese viie minutiga tehti lõplik sööst, Tartu oli ees 58:34 ning selliseks see vahe sisuliselt ka jäi. Kui enne mängu spekuleeriti, et ka Tartu võiks mängu panna 95 % vaid noored, siis selle võimaluse hoidis Priit Vene ära juba algkoosseisuga – Talts, T.Sokk, Cook, Engström, Rosenthal.

Tartu Ülikool: Eelmäe 19+5+7+3 vl (9/8), Cook 18+9 lp, Kitsing 15+4+2, Engström, Rosenthal 10 pt, Parrol 4+7 lp.

G4S Noorteliiga: Ron Pehka 14+4 rs, E.Kuhi 11+9+3, Sein 10 pt, Schmalz 6+3+3, Engelbrecht 6+3 lp+3 vl.

Järgmine mäng on Tartu Ülikoolil juba 14. november, kui võõrustatake Baltiliigas TLÜ/Kalevit. Pileteid saab osta PILETILEVIST.