Täna: TÜ vs G4S Noorteliiga

Tartu Ülikool meeskonda tahab täna võita ja lisada kaks võidupunkti tabelisse. G4S Noorteliiga osaleb teatavasti Alexela KMLis vaid kaks ringi, mistõttu võit või kaotus on konkurentide jaoks topelthinnaga. 

Viimases mängus võideti võõrsil Valmierat 31 punktiga. Koduliigas samas lahkuti TLÜ/Kalevi võõruspeolt Kalevi spordihallist 77:85 kaotusega. Seejuures Kalevile kaotati sedasi, et laud võideti 48-30. Omalt poolt tehti, tõsi, 17 pallikaotust.

Kui võrrelda näiteks Tartu mängu Kalev/TLÜ ja Valmiera/ORDOga (viimati), siis tuleb nentida, et esimeses tõid noored kokku vaid neli silma, lätlaste vastu aga juba 32 punkti (Kivi 15, Eelmäe 12, Rosenthal 5).

G4S Noorteliiga hakkab alguse kohmetusest jagu saama. Enda skoor on tasapisi kasvanud, endale lastud visata aga natuke vähem, viimati alla saja punkti (Rapla 92 pt). Ka pallikaotuste hulk on kiiduväärselt vähenenud. Eks Indrek Visnapuu-Rauno Pehka treeneritandem annab noortele kindlaid ülesandeid, plaane, jooniseid. Eesmärke, mis mõeldud intresse tooma tulevikus.

Piletid mängule saab osta PILETILEVIST.

No Comments

Comments are closed.