Täna: TÜ vs AVIS UTILITAS Rapla

Alexela Korvpalli Meistriliigas peetakse esimesed mängud pärast pea kahenädalast pausi. Tartu Ülikooli Spordihoones lähevad omavahel vastamisi kevadised poolfinalistid Tartu Ülikool ja AVIS UTILITAS Rapla. Pileteid saab osta PILETILEVIST.

Tartu on hetkel Alexela KML põhiturniiril hoidmas 6 kohta – kirjas kaks võitu ja neli kaotust. Rapla püsib viie võidu ja kolme kaotusega tabeli kolmandal real.

Meeskonnad kohtusid omavahel viimati 14. oktoobril Raplas ning edu saatis pealt 800 kätepaari toetusel kodumeeskonda 84:78. Indrek Kajupank ja Nolan Cressler tõid võitjaile 19 punkti, Sven Kaldre 14p + 7rs, Maris Ziedinš 12p + 11lp, Gert Dorbek 12p + 11lp ja Devonte Upson 11p + 9lp; Tartu poolel Vytenis Cizauskas 25p + 6rs, Carl Engström 15p + 6lp, Kristjan Kitsing 12p + 7lp, Steven Cook 13+5+4.