TÄNA ÕHTUL: TÜ/Rock vs Valga/Valka

Juba täna õhtul kell 19.00 tervitame oma koduses Tartu Ülikooli spordihoones üht vana sõpra uues vormis. See, kusjuures, kehtib nii BC Valga/Valka Maks&Moorits meeskonna kui nende tagamängija, kõigi Eesti korvpallifännide lemmiknoormängija Valmo Kriisa kohta.

Tänased vastased on mänge alustanud nii Eesti kui Läti liiga raames ja saanud tunda nii võidurõõmu kui kaotusvalu. Läti poolel on nad teeninud ühe võidu ning ühe kaotuse, vastavalt hetketabelis 4. kohal oleva Jūrmala/ Fēnikssi vastu 67:61 ning ääretult valusa 98:51 kaotuse liidripositsioonil oleva BK Ventspilsiga mängides.

Eesti liigas on piirilinna meeskond mänginud ühe kohtumise TÜ/Rocki viimase vastase Audentes SG/Noortekoondisega, mis lõppes Valga/Valka 105:73 võiduga. Et Valga/Valka võidupunktide vahe suurem kui meie mängust Tallinnas, võib küll ilmselt kindel olla, et papist poistega me täna õhtul ei mängi.

pregame_ruutTÜ/Rock vs Valga/Valka mänguga lükkame käima ka uue traditsiooni – Pregame Snack ja Postgame Rock Buffee Diamonds & Rust Cafes. Saa enne mängu sõpradega kokku, pane mänguplaan paika ning jaluta jõeäärtpidi mängule. Pärast mängu aga tule koos mängijatega Rocki Buffeesse. Mängupiletiga on kuni kella 22ni Rock Buffee 5 €.

Tule vaata õhtul kell 19 saalis isegi, kuidas meie noored tagamängijad kogenud rocki-meeste Kriisa ning Saage vastu saavad.

Hea uudisena koolivaheajal igavlevatele õpilastele ka see, et eelmüügist saavad nad pileti lunastada vaid kahe euro eest. Kogu piletiinfo, nagu ikka, Piletilevist ja muu lisainfo meeskonna Facebookilehel ning mängu Facebooki üritusel.

Eelvaate pani kokku Maria Kristiina Prass

Piletihinnad-odavamad

No Comments

Lisa kommentaar