Täna õhtul: TÜ/Rock vs Utena Juventus

Täna õhtul on kahtlemata saali vaja kõiki toetajaid, sest rasket tööd tuleb teha nii mängijatel platsil kui fännidel tribüünidel. Eelseisev mäng, TÜ/Rocki esimene FIBA Europe Cupil Utena Juventuse vastu on ennustamatu käiguga ja fänne on vaja nii omade toetuseks, vana tuttava Egidijus Dimša tervitamiseks ning kindlustamaks, et vastasmeeskond meie koduhallis viisakalt valju vastuvõtu saab.

Utena Juventus on sel hooajal näidanud väga head korvpalli ning ei ole põhjust neilt täna õhtulgi vähem oodata. Viimased mängud on toonud väga olulise 112:110 lisaajavõidu Šiauliai üle, milles mängis suurt rolli Spencer Butterfield 34(!) punkti ning 18 lauapalli. Leedu liiga liidri Žalgrisega mängides tuli Juventusel vastu võtta kaotus – hoolimata tasavägisest mängust lõpetasid Žalgrise mehed neljanda veerandi 18:1 spurdiga ning mängu seisul 83:65.

Vastaste viimane mäng, samuti nende koduse liiga raames Prienai Vytautase vastu, tõi 58:79 kaotuse, kusjuures vastaste võtmemängijaks on samuti Rockis mänginud Vilmantas Dilys. Selge on see, et Juventuse hea päeva korral tuleb TÜ/Rockil kõvasti tööd teha, et esimeses euromängus võit kirja saada.

pregame_ruutSelgi korral ootab nii enne kui peale mängu Diamonds & Rust Cafe Atlantise keskuses, kus saab end kosutada nii Pregame Snackil kui Postgame Rock Buffeel. Mängujärgset kosutust saab koos mängijatega tänase pileti ettenäitamisel nautida vaid 5 euro eest, Rock Buffee kestab kuni kella 22.00ni.

Õhtused piletid saavad kõik soovijad lunastada Piletilevist ning tulijaks tasub end märkida ka mängu Facebooki ürituselInfo edaspidiste mängude ja klubi tegemiste kohta jooksvalt mõistagi klubi Facebookilehel.

Saalis näeme!

Mängu eelvaate pani kokku Maria Kristiina Prass

No Comments

Lisa kommentaar