Täna õhtul: TÜ/Rock vs TTÜ

Ongi kätte jõudnud aeg, kui TÜ/Rock alustab ka koduses Alexela korvpalli meistriliigas play-offidega. Esimene veerandfinaalkohtumine peetakse täna õhtul kell 19.00 TÜ spordihoones, võõrustame Tallinnast tulevat ülikoolimeeskonda TTÜ-d.

Play-offidesse liiguvad tänaõhtused vastased põhiturniiri järgselt teiselt ja seitsmendalt kohalt. Ehkki jõudude vahekord võib esmapilgul tunduda selge, ei pruugi see aga teps mitte nii olla. Seda näitas TTÜ meile detsembris, kui jõulukuu alguses Tallinnas käies neile 77:80 alla jäime. Sellest saadik oleme veel kohtunud kahel korral – esmalt karikavõistluste poolfinaalis detsembri lõpus, mil alistasime nad 79:68, seejärel umbes kuu aega hiljem Tallinnas, kui heastasime eelmise võõrsil kaotuse kohe kuhjaga – 92:57.

Selline oli seis aga jaanuaris, mil meil olid veel mängimas korvialused jõud Harper ja Eichfuss, ja ei olnud veel liitunud Reinar Hallik. Vastase alahindamine on alati ohtlik valik, iseäranis, kui vastane selle ärakasutamist korra edukalt tõestanud, niiet täna õhtul on lootust näha tõesti ilusat korvpalli. Põhiturniirilt 11 võidu ja 21 kaotusega TTÜ on kindlasti võidunäljas ning motiveeritud Tartus end korralikult tõestama.

Triobet ootab TÜ/Rockilt TTÜ KK vastu täna kindlat võitu

Triobet_Rock_TTY_ruutTÜ/Rocki suursponsor Triobet ootab omadelt tänases Alexela Eesti meistriliiga veerandfinaali kohtumises kindlat võitu ning on selleks puhuks välja pakkunud koefitsiendi 1.03. TTÜ Korvpalliklubi võidukoefitsient on koguni 10.50.

Triobet, Eesti suurim spordiennustusportaal, on veerandfinaali kohtumiseks välja arvutanud ka mängijate eripanused. Asjatundlikud fännid saavad pakkuda, kas Evaldas Zabas suudab tänases mängus saata korvi üle 16 punkti, Janar Talts ja Tanel Kurbas üle 13 punkti ning Gerd Dorbek 11 punkti. Vastasvõistkonna mängijatest saab prognoosida, kas Kristjan Kitsing skoorib vähemalt 17 punkti ja Rait-Riivo Laane üle 12 punkti.

Tõenäoliseks skooriks mängus peab Triobet omadel 83 punkti ning vastastel  67 punkti, ennustada saab, kas tegelikult tulemus tuleb suurem või väiksem. Samuti saab pakkuda, kas mängu punktide kogusummaks koguneb vähemalt 150 või jääb koguskoor väiksemaks. Lisaks saab ennustada kõige punktirohkemat pool- ja veerandaega.

Mängupausid on loomulikult sisustatud Atlantise ja Panasonicu viskemängudega peale I ja III veerandit, milles täpset kätt saavad näidata tribüünidel istujad. Sportland Shootout on tänaseks mänguks teinud väikese pausi.

Piletitega aitab ikka Piletilevi, nii müügipunktis, mobiilis kui ka koha peal. Kõik tulijad ja tulla plaanijad võivad sellest märku anda ka mängu Facebooki üritusel.

NB! Veerandfinaalideks seame taas üles ka midagi erilist – piletivahetuspunkti. Kui oled ostnud pileti külastamaks esimest kodust veerandfinaali, saad selle mängul vahetada tasuta pileti vastu ka järgmisele kodus toimuvale veerandfinaalkohtumisele. Mugav, kas pole?

Kõigist sedasorti uudistest, lisaks igat sorti muust jooksvast infost on kõige lihtsam saada teavitatud läbi Facebooki, kompaktsemas vormis saab kõigest põnevast teada ka Instagramis või Twitteris. Mängupäeva põnevaimate hetkede ülevaatamiseks otsi Snapchatis @tarturock.