Täna õhtul: TÜ/Rock vs TTÜ – kolmas vaatus

Ega siin pikka juttu ei olegi – kui kõik läheb nii, nagu me loodame, lõppeb veerandfinaalseeria täna õhtul Tartus ära. Kell 19.00 algab meie teine kord võõrustada TTÜ-d.

Kaks esimest veerandfinaali on teadupärast lõppenud meie kasuks ja loomulikult püüame sama moodi lõpetada ka kolmanda. Esimene, kodus peetud mäng algas meie juhtimisel ja kulges nii kuni lõpuni. Platsil käia said kõik mänguvalmis mehed ning igaüks neist sai ka käe valgeks. Esimene veerand lõppes meie 26:16 eduseisul, teise veerandi võitsime juba 54:29 ja kõik mängijad olid heasse hoogu jõudnud. TTÜ oma mängu seekord korralikult püsti ei saanudki. Kolmanda veerandaja 16:4 spurt viis meid juba pea poolega ette (70:33) ning kui vahe 30 punkti piiri ületas, hakkasid rohkem mänguaega saama ka nooremad mängijad. Neljas veerandaeg, mis algas seisult 84:46, oligi juba suures osas nende show ning jõudude vahekord püsis sama. Lõpuvile kõlades oli tablool numbrid 103:58.

Teine kohtumine Tallinnas algas aga hoopis teistpidi. TTÜ alustas tugevalt ning oli viie minuti möödudes 18:9 juhtimas. Seejärel võttis Rock end aga kokku, lõpetas korraliku spurdi tagajärjel veerandi 28:21 eduseisus. Teine veerand, võib juba etteruttavalt öelda, lõppes aga täpselt vastupidiste punktidega. Kuigi algus paistis tõotavat samasugust mängu, nagu Tartus, oli TTÜ otsustanud sellel mitte juhtuda lasta. Kristjan Kitsingu ja Rain Raadiku vedamisel tuldi mängu hooga tagasi ning poolajale mindi juba 49:49.

Peale pausi tuli aga uue keskendumisega mängu ka Rock, kes senisest tugevamat kaitsemängu näitama hakkas. Kui veidi aega mängiti punkt-punktis, otsustasid seisul 56:56 Evaldas Žabas ja Tanel Kurbas, et viimase sekundi viske ja juhuse hooleks asja ikka jätta ei saa, ja vedasid 13:0 spurti, mis kogu meeskonnale kui uue käigu sisse lükkas. Gert Dorbeku kaugvise lõpetas 3. veerandi juba 77:61. Žabas ja Kurbas jätkasid jõudemonstratsioone ka viimasel neljandikul, TTÜ enam päriselt ohtlikuks muutuda ei saanud ning taas jõudis skoor enne lõpuvilet kolmekohaliseks minna – Rock võitis teise veerandfinaalkohtumise 100:82.


Triobet: TÜ/Rock lunastab täna õhtul kindlalt poolfinaali pileti

Triobet_Rock_TTY_ruut Triobet_Rock_TTY_ruutTÜ/Rocki suursponsor Triobet on kindel, et meeskond suudab tänases Alexela Eesti meistriliiga kolmandas veerandfinaali kohtumises TTÜ Korvpalliklubi üle võtta kindla võidu ning läheb edasi poolfinaali.

TÜ/Rocki võidukoefitsient on tänases mängus sama kindel kui teisipäevaseski kohtumises – 1.01. Eelmisest korrast ei erine ka TTÜ Korvpalliklubi võidukoefitsient, mis on koguni 13.00.

Triobeti koefitsiendispetsialistid on välja arvutanud TÜ/Rocki tõenäoliseks skooriks tänases mängus 93 punkti ning vastastel 70 punkti, ennustada saab, kas tegelikult tulemus tuleb suurem või väiksem. Samuti saab pakkuda, kas mängu punktide kogusummaks tuleb vähemalt 163 või jääb koguskoor väiksemaks. Lisaks saab ennustada kõige punktirohkemat pool- ja veerandaega.

Panused Triobetis on avatud.


Kuidas kulgeb aga kolmas kohtumine? TTÜ-l on nüüd selg vastu seina ja juba eelmine kord näitasid nad ilmekalt, et hea visketabavuse korral võivad nad kindlasti ohtlikud olla. Kuuendat meest on Rockil igal juhul platsile tagavaraks kindlasti vaja.

Pauside ajal saavad osad “kuuenda mehe” seast ka päriselt platsil käia, visates Atlantise ja Panasonicu mängudes. Tagasi on ka Sportland Shootout, kus täna viskavad miinusringis Tartu Kalev/Estiko ja Salva/Rock II. Peaaegu sama vastasseis oli tänavu esiliiga veerandfinaalis, kus TÜ/Rock II Kalev/Estiko vastu võitis, poolfinaali jõudis ning lõpuks hooaja pronksmedaliga lõpetas. Kas nende noorem peaaegu-nimekaim Salva/Rock II samuti Kalev/Estiko alistada suudab, näeme juba poolajal!

Muus osas kõik sama – piletid Piletilevist , tulijaid ootab endast teada andma ka mängu Facebooki üritus. Igasugune jooksev info Facebookis, Instagramis ja Twitteris, põnevamad klipid mängupäevadelt ka Snapchatis @tarturock.

Saalis näeme!

0 kommentaari

Lisa kommentaar