Täna õhtul: TÜ/Rock vs TTÜ KK

Täna õhtul võõrustab TÜ/Rock Alexela KML topeltmängus peallinnast külla tulevat TTÜ KK meeskonda. Rait Käbini juhendatavad tudengid on võidurõõmu maitsnud sel hooajal küll vaid paari korral, aga mängustiili ja tahtmise poolest võib TTÜ-lt kahtlemata kõva vastupanu oodata.

Alexela Korvpalli Meistriliiga raames mängime sel hooajal enamuse meeskondadega põhiturniiril kodus vaid ühe mängu, mistõttu kaema tasub kindlasti tulla iga meeskonda. TTÜ on sel hooajal näidanud üsna kõikuvaid tulemusi – võitnud 100 punktiga (Audentese vastu, 100:89), kuid jäänud mäng hiljem ka vaid 47 punkti peale (mängus AVIS Raplaga, 47:63).

Viimasest kolmest mängust on TTÜ saanud ühe võidu, seekord vaid kolmepunktilise Audentes SG/Noortekoondise vastu mängides (lõppskooriks 79:76) ning kaks kaotust mängudest Valga/Valka Maks&Mooritsa ning Rakvere Tarvaga (tulemused lõpuvile kõlades vastavalt 73:92 ja 59:89).

Kindlasti ei tasu aga seniste tulemuste põhjal teha järeldusi õhtuks – mängunälga toidavad kaotused teadupärast vaat’ et pareminigi kui võidud ja igasuguse üleolekutunde või kehva keskendumise võivad TTÜ tudengid kiirelt ära karistada. Päris kindlasti tasub seda mängu võtta ka kui head soojendust ning tuju paika sättijat tuleva nädala Ukraina mänguks.

pregame_ruutMängujärgset kosutust saab koos mängijatega tänase pileti ettenäitamisel nautida vaid 5 euro eest, Rock Buffee kestab kuni kella 22.00ni. Samuti saab Atlantise ööklubis toimuvale Nancy Live kontserdile mängupiletiga täitsa tasuta.

Et Rait Käbini juhendatud TTÜ taset oma silmaga kaeda, tuleb endale vaid Piletilevist pääse hankidaKui oled tulemas, siis anna sellest teistelegi teada märkides end tulijaks Facebookis . Et edaspidi kõigega jooksvalt kursis olla, hoia kätt pulsil klubi Facebookilehel.

Saalis rokime!

0 kommentaari

Lisa kommentaar