Täna õhtul: TÜ/Rock vs TLÜ/Kalev

Hoolimata mitte kõige paremast algusest aastale, ei saa keegi meist koju konutama jääda, sest jaanuari teine kodumäng ootab täna õhtul mängimist ja uksele koputab TLÜ/Kalev.

Päris heas hoos “väikese Kaleviga” kohtusime viimati küllalt ammu, oktoobri lõpus, mil Tallinnast 82:76 võiduga naasesime. Sest saadik on TLÜ/Kalev koduses liigas südikat võitlust üles näidanud, vahepealseks saagiks viis võitu ja kolm kaotust. Hooaja lõikes kokku saadud seitse võitu ja kuus kaotust hoiavad TLÜ/Kalevi turniiritabelis lausa neljandal real.

Reket2016. aasta on Kalle Klandorfi juhitavale meeskonnale väga hästi alanud, kõigist seni peetud mängudest on võetud võit. Alexela Korvpalli Meistriliigas võõrustasid nad 8. jaanuaril Rakvere Tarvast, kelle üle 86:71 võidu võtsid. Sellel teisipäeval, 12. jaanuaril tõestasid nad head minekut ka Valga-Valka/Maks&Moortisa vastu. Nähtavasti otsustasid mõlemad meeskonnad vahelduseks hoopis NBA-d mängida, sest püsti pandi korralik viskepidu. Ka Valgast sõitsid võidukana koju Kalevi mängijad, kes vastased 108:100 lihtsalt üle viskasid. Kindlasti on TLÜ/Kalevi lootus täna ka neljas järjesikkune võit ära võtta. Meie lootus on neid entusiasmi eest kiita, kuid see võiduseeria siiski ära lõpetada.

Mängu poolajal toimub ikka Tartumaa meeskondade vaheline Sportland Shootout, milles lähevad täna omavahel vastamisi Greenlineprint.com ja Salva/Rock II, Loomulikult toimub ka Panasonicu viskevõistlus, nagu ikka, peale III veerandaega, ja näha on ka TÜ/Rocki tantsutüdrukute järelkasvurühma Defitsiit.

Reedeõhtu sisustamiseks soovitame teil seada sammud klubi Atlantis poole, kus samuti peaaegu et spordihõnguline õhtu – toimub Reketi plaadi “Tuule tee” esitluskontsert. Pallide asemel lööb Reket tagasi aga hoopis korralikke räpivärsse, niiet ühte õhtusse saate edukalt mahutada ka nii spordi kui kõrgkultuuri. Piletid saadaval 8 euroga, Facebooki attendiga 5 eurot ja tänaõhtuse TÜ/Rocki mängupiletiga on sissepääs täitsa tasuta. Sama kehtib ka Rockiga jaanuaris kinos käinute kohta, võtke pilet kindlasti kaasa – Cinamoni jaanuari kinopiletiga on sissepääs puhta prii.

snapcode_rockMeie mängu piletid on saadaval Piletilevis ja loomulikult ka kohapeal, digitaalselt natuke soodsamalt, nagu ikka. Tulijaks tasub end loomulikult märkida ka mängu Facebooki üritusel, mängupäeva lõuna ajal loositakse attendijate vahel välja ka kaks tasuta piletit Bellfire’i mugavusnurka JamJami kostitust nautima.

TÜ/Rocki tegemistel hoia silm peal Facebookis, pildimaterjalil Instagramis, lühisõnumite austajad ka Twitteris. Otsi meid ka Snapchatist @TartuRock nime alt.

Saalis näeme!

 

Piletihinnad-odavamad

No Comments

Lisa kommentaar