Täna õhtul: TÜ/Rock vs TLÜ/Kalev

Mis ikka pikalt seletada: täna õhtul kell 19.10 lõpetame kodus TLÜ/Kalevi vastu Alexela KML poolfinaalseeria ära ja saame finaalseeriaks valmistuma hakata. Või noh, selline on plaan!

Kaks poolfinaalmängu on nüüdseks peetud ja meil neist kaks võitu ka käes. Esimene teadupärast kodusaalist, kus hoolimata vahepeal tasavägiseks kiskunud mängupildist lõpuks väga soliidse 87:56 võidu võtsime. Selle nädala teisipäeval sõitsime väiksele Kalevile Tallinnasse külla ja ehkki vastased seekord veidi südikamat mängu näitasid, avaveerandi isegi 26:22 võitsid, saime peagi meiegi oma rütmi sisse ning tulime natuke väiksema, aga ikkagi kindla 97:74 paremusega koju tagasi. Et seeria teadupärast kolme võiduni mängitaksegi, on meie lootus ka nüüd oma mäng leida, vastasest suurem skoor kohtumise lõpuks tabloole sättida ja hea emotsiooni ning tunnetusega finaali liikuda.


Triobet: TÜ/Rock lunastab täna õhtul kindlalt ja võimsalt finaalipääsme

Triobet_Rock_TLYKalev0605_ruutTÜ/Rocki suursponsor Triobet prognoosib tänaõhtuseks kolmandaks poolfinaalimänguks TÜ/Rockile võimsat võitu ja kindlat edasipääsu finaali.

TÜ/Rocki võidukoefitsient tänases kohtumises on jõuline 1.03, TLÜ/Kalevil agakoguni 9.70. Meie tõenäoliseks skooriks on Triobeti spetsialistid arvutanud 92 ning vastasmeeskonnale 73 punkti – ennustada saab, kas tegelik tulemus saab olema kõrgem või madalam.

Veel saab Eesti suurima ja vanima spordiennustusportaali Triobeti kodulehel ennustada, kas tänase mängu koguskoor tuleb suurem või väiksem kui 165 punkti ning pakkuda, milline saab olema kõige punktirohkem pool- ja veerandaeg.


Veerandajapause sisustavad Atlantise ja Panasonicu auhinnamängud ning poolajal ikka juba lõpusirgele jõudev Sportland Shootout. Sel korral asuvad võistlustulle kaks paari, kes üheskoos selgitavad välja miinusringi parimad ehk väiksesse finaali jõudvad võistkonnad. Esmalt viskavad omavahel ReinPaul ja Salva/Rock II, kellest selgub poolfinaalivastane Tartu Kalevi neiudele. Seejärel näeme esimest poolfinaali, kus omavahel Hanza ning Nõo Lihavürst ja selgub esimene Väike Finalist.

Õhtusele poolfinaalikogumikule saab pileteid hankida Piletilevist, netist, müügipunktist ja koha peal. Tulekust võib kindlasti teada anda ka Facebookis mängu üritusel.

Meeskonna hooaja lõpusirge tegemisi saab jälgida Facebookis, Instagramis, Twitteris ja Snapchatis @tarturock. Heida pilk peale!

Õhtul saalis näeme!

No Comments

Lisa kommentaar