Täna õhtul: TÜ/Rock vs TLÜ/Kalev

Täna õhtul kell 17.00 saab alguse kolme võiduni mängitav Alexela KML poolfinaalseeria, milles TÜ/Rocki vastaseks on Kalle Klandordi juhendatav TLÜ/Kalev.

Poolfinaalidesse pääses täiskoosseisus mängiv TLÜ/Kalev veerandfinaalidest Pärnu Sadama vastu 3-1 võitudega. Esmalt näitasid põhiturniirilt kolmanda kohaga edasi liikunud tallinlased 75:70 paremust, seejärel võõrsil juba 75:68, siis saadi kodusest Audentese Spordikeskusest napp 83:85 kaotus, ning seeria lõpetuseks ülitäpne 88:87 võit lisaajal. Et viimane veel ka võõrsil võeti, oli kindlasti eriti magusaks kirsiks tordil.

Sel hooajal on TÜ/Rock „väikse Kaleviga” kohtunud kolm korda. Oktoobris mängisime nendega Tallinnas, kust saime 82:76 võidu. Järgmisena külastasid nad meid jaanuaris, tulemuseks meie 97:88 paremus. Viimati sai mõõtu võetud veebruaris, sedakorda taas nende koduväljakul, kus väga kindla 105:84 võidu noppisime. Senise põhjal võib küll öelda, et TÜ/Rocki võidunumbrid on järk-järgult suurenenud, kuid ei tasu unustada, et näiteks viimane kohtumine peeti sellise TLÜ/Kalevi vastu, kel mitmed mängijad rivist väljas. Nüüdseks on kõik nende vigastatud aga tagasi platsil, niiet liiga kindlalt end keegi tunda ei saa, iseäranis arvestades, et meie koosseisu kohta paraku sama öelda ei saa. Nagu Kalle Klandorf ka rõhutas, TLÜ/Kalevil on poolfinaalseeriast siiski vaid võita ja motivatsiooni neil kindlasti jagub.

Veerandajapause täidavad ikka traditsioonilised Atlantise ja Panasonicu viskemängud, poolajal jätkab Sportland Shootout. Täna on neilgi väga sobivalt visata poolfinaalkohtumine, kus omavahel Torma Sport ning Tartu Kalev. Kas ainukese naiskonnana võistlustules jätkav Tartu Kalev suudab mehed alistada ja õrnema sugupoole au finaali kaitsma minna? Eks õhtul näeme!

Seejärel aga jätkub poolajapaus millegi päris erilisega. Nimelt on teadupärast ilmunud Vahur Kalmre mahukas Rockiraamat: pilguheit meeskonna, mis täna kannab nime Tartu Ülikool/Rock, aja- ja kujunemisloosse. Iga poolehoidja kohustuslikku lektüüri kuuluv teos tuleb just tänasel mängul esmaesitlusele, ja lisaks autorile tänusõnade esitamisele on võimalik raamat ka soodushinnaga mängult kaasa osta. Niisiis tasub 20€ kindlasti tasku pista, et õhtul üks esimestest värsketest omanikest olla.

Mängupiletid on kättesaadavad ikka Piletilevist, kas siis müügipunktist, veebist või koha pealt. Kui mängule tulla plaanid, anna sellest kindlasti teada ka Facebookis.

Väljaspool mänge saad Rocki tegemistel kätt pulsil hoida nii Facebookis, Instagramis, Twitteris kui ka Snapchatis (@tarturock).

Saalis näeme!

0 kommentaari

Lisa kommentaar