Täna õhtul: TÜ/Rock vs Pärnu Sadam

Täna õhtul saame koduses Tartu Ülikooli spordihoones jälgida TÜ/Rocki ja Pärnu Sadama vahelist vastasseisu. Et selle hooaja Pärnuga TÜ/Rockil kogemused puuduvad, tasub saali kaema tulla, milline see jõudude vahekord sel hooajal siiski täpselt on, samuti tervitada vanu rokimehi Silver Leppikut, Rain Raadikut ja Heiko Rannulat treeneripingil.

Kindlasti on hea näha ka seda, millise meeleoluga omad detsembris algavale FIBA Europe Cupi vahegrupiturniirile vastu lähevad.

Pärnu ei ole oma hooaega Alexela KMLis üldse mitte halvasti alustanud. Seni mängitud seitsmest mängust on võidetud kolm, kusjuures kodus Rakvere Tarva vastu. 8. novembri mäng lõppes Pärnu jaoks võidunumbritega 81:79. Positiivse tulemusega sõitsid Pärnu mehed koju ka 14. novembril Tallinnast, kotis 75:70 võit TTÜ üle. Meeskonna viimane mäng antud liigas oli AVIS Rapla vastu, kes end paraja pähklina tõestanud on ning sel korral ka Pärnule liiga kõvaks osutus – tulemuseks Pärnu 83:76 kaotus.

Viimased uudised Balti liigast samuti paraku Pärnu jaoks head ei tähendanud – hooajaeelses treeningmängus meiegi vastu mänginud Läti meeskond Valmiera/ORDO võttis Pärnu vastu lausa 23-punktise võidu, lõppskoor 92:69.

Selle põhjal aga päris kindlasti Pärnu kerget alistamist oodata ei maksa, võidunäljas on nii meeskonna noored ja lubavad kui ka juba kogenenumad mängijad. Kahtlemata oskavad treenerid Mait Käbin ja Heiko Rannula seda sobivalt ära kasutada.

Õhtused piletid leiad tõepoolest soodsate hindadega Piletilevist. Kui peaks puhtjuhuslikult olema soov sõbraga koos aga päris tasuta tulla ning end õhtul ka JamJami snäkiga kostitada, ise maja parimatel kohtadel Bellfire’i nurgas istudes, märgi end tulijaks mängu Facebooki üritusel. Muu huvitav info meeskonna Facebookilehel ning visuaalse materjalina ka meeskonna Instagramis.

Saalis rokime!

No Comments

Lisa kommentaar