Täna õhtul: TÜ/Rock vs Liepaja/Triobet

Täna õhtul kell 19 jätkab TÜ/Rock võistlemist Triobet Balti liigas, kui kahemängulise veerandfinaali avakohtumises on meie kostitada lätlaste Liepaja/Triobet. Ühtlasi on see võimalus uus mängija vääriliselt TÜ/Rocki ridadesse vastu võtta – oma debüüdi must-valges teeb alles mõne päeva eest Ungarist saabunud Reinar Hallik.

Kui kaheksandikfinaali vastane, Kasahstani meeskond Barsõ, oli pigem play-offide nõrgema otsa meeskond, siis Liepaja/Triobeti näol on tegu juba teisest puust vastasega. Seni on lätlastel õnnestunud liigas võtta 10 võitu ning neli kaotust. Edasipääsu veerandfinaalidesse kindlustasid nad meile hästi tuttava Rakvere Tarva vastu, võites mõlemad kohtumised. Et meil endalgi mitte väga ammusest ajast võit Rakvere vastu olemas on, võib eeldada, et täna näeme üsna võrdsete meeskondade lahingut. Tõotab igatahes tulla põnev õhtu!


Triobet_Rock_Liepaja_ruutTriobet: TÜ/Rocki võidušanss Liepaja/Triobeti vastu on kõrge

Tänases Triobet Balti Korvpalli Liiga veerandfinaali kohtumises pakub TÜ/Rocki suursponsor Triobet omade võidukoefitsiendiks 1.38.

Lätlaste Liepaja/Triobet võidukoefitsient on märksa nõrgem – 3.0.

Triobeti koefitsiendimeistrid on arvutanud välja ka skoorid, millest üles ja allapoole jäämise ennustamine tänases mängus peaks eriti pingeline olema. Kas TÜ/Rock suudab visada üle 79 punkti? Aga lätlased üle 72 punkti? Kas mängu koguskoor kerkib üle 151 punkti? Lisaks saab oma mängutundmisoskust proovile panna, ennustades punktirohkeimat pool- ja veerandaega.

Seeria võitja ennustamisel on TÜ/Rocki koefitsient 1.12, Liepaja/Triobetil vaid 6.25.


Liepaja/Triobet on meeskonna komplekteerituse poolest üsnagi meie sarnane, täienduseks on toodud vaid kolm välismängijat. Nende kolm ameeriklast on sel hooaja ka tublit tööd teinud, panustades statistikasse nii parima punktitooja (tagamängija Kristopher Richard, keskmiselt 17.2 punkti mängus) kui parima lauavõtleja kohal (tsenter Stephen Zack, keskmiselt 11.0 lauapalli mängus). Saab olema huvitav näha, kuidas meie mehed neile kodus vastavad, sest kaalul pole mitte vähe.

Pauside ajal saab loomulikult hea õnne korral isegi mängudes osaleda – pärast esimest veerandit Atlantise ning peale kolmandat veerandit Panasonicu viskemängus. Poolajal näeme jälle Sportland Shootouti, kus sel korral astub üks Tartumaa meeskonda lähemale finaalile. Täna õhtul näeme veerandfinaalis viskamas Tartu Kalev/Estiko vs Torma Sport võistkondi.

Pileti saab soetada Piletilevist ning koha pealt. Kui plaanid õhtul head kossu vaatama tulla, anna sellest kindlasti märku ka mängu Facebooki üritusel.

Põnevat infot meeskonna tegemiste ja ürituste kohta leiab Facebookist ja Instagramist, kompaktsed lühiuudised kõige tähtsama kohta Twitterist ning mängupäevamelu ning muid huvitavaid klippe Snapchatist – @tarturock.

Saalis näeme!

0 kommentaari

Lisa kommentaar