Täna õhtul: TÜ/Rock vs Krasnojarski Enisey

Ja ongi siin – käesoleva hooaja seni kõige tähtsam mäng. Täna õhtul kell 19.00. TÜ spordihoone. Vastaseks Krasnojarski Enisey. Et meeskonna ridu on tänaseks harvendanud nii vigastused kui ka haigused, peavad täna kuuenda mehena väljakul kohal olema kõik. Muud juttu olla ei saa.

Ei pea ilmselt pikalt seletama, miks tänane mäng niivõrd oluline on, kuid käime lühidalt faktid taas üle. FIBA Europe Cupi R-vahegrupis on hetkel seis selline, et viie võiduga Elan Chalon on kindlalt play-offides. Teine edasipääseja on veel lahtine – võitude-kaotuste suhe on nii Eniseyl kui ka FoxTown Cantul 2-3, meil 1-4. Edasipääseja võib olla ükskõik kes kolmest, kuid ainult õigete asjade kokkulangevusel.

Triobet_Rock_Enisey_ruutTriobet: TÜ/Rockil otsustavas euromängus Jenissei vastu isegi paremad šansid kui võidumängus Cantuga

TÜ/Rocki suursponsor Triobet on veendunud, et tartlastel on tänaõhtuses Euroopa Karikasarja FIBA Europe Cup kohtumises Krasnojarski Jenissei vastu koduväljakul palju suuremad võidušansid kui nädala eest võõral väljakul peetud võidukas mängus Cantu üle.

Eesti suurim spordiennustusportaal Triobet on arvutanud oma tiimi võidukoefitsiendiks tänases otsustavas euromängus 2,60. TÜ/Rocki pink on küll vigastada saanud Tanel Kurbase ja Marek Doronini võrra lühem, kuid veelgi enamate põhimeeste puudumine ei takistanud tartlastel vähem kui nädala eest alistamast võõral platsil Cantu Foxitowni. Sealjuures oli toona TÜ/Rocki võidukoefitsient oluliselt karmim: 5,15 itaallaste 1,15 vastu. Jenissei võidukoefitsiendiks tänases euromängus on 1,46.

Fännidel on erilist põhjust hoida peal kummagi meeskonna skooril eraldi – TÜ/Rock vajab edasipääsuks tänasest mängust vähemalt 19-punktilise edumaaga võitu. Triobetis saab panuseid panna nii sellele, kas omad suudavad ületada 78 silma või Jenissei 82 punkti. Panustada saab ka sellele, kas mängu kogupunktide summa jääb üle või alla 159 punkti ning milline saab olema punktirikkaim poolaeg ja veerandaeg.

Julged saavad oma hinnangu anda ka TÜ/Rocki edasipääsemisele koefitsiendiga 35,00.

Mängu jälgimise saab enda jaoks põnevaks teha Triobetis

Kuidas pääseb TÜ/Rock edasi?

Selleks, et teekonda Europe Cupil jätkaks kindlasti TÜ/Rock, on Enisey vaja täna kodus alistada vähemalt 20 punktiga. Lisaks tuleb pöidlaid hoida kolmapäeval, et Chaloni-Cantu kohtumise võidaks kindlasti meie alagrupi liider Chalon. Meie vastase võimalused edasipääsuks on natuke laiemad – kui me võidame neid vähem kui 18-punktiga ja Chalon võidab Cantut rohkem kui 17; kui nad võidavad meid ja Cantu kaotab Chalonile; kui nii Enisey kui Cantu võidavad oma viimased kohtumised, kuid punktivahe (mis hetkel on -10 Eniseyle ning -12 Cantule) on soodsam meie idanaabritele.

Lihtsat mängu täna kindlasti ei tule, kuna vajadus võidu järgi on suur ka Eniseyl. Et Krasnojarskis toimunud kohtumine oli peatreeneri Gert Kullamäe sõnul meeskonna üks selle hooaja halvimaid esitusi, on väike eelis meie poolel selle näol, et vastased meid ehk päris täpselt hinnata ei oska. Mida teeb Rocki alahindamine, nägid kõik eelmisel nädalal Itaalias isegi.

Õhtul kõik saali!

Tänase mängu poolajal toimub Sportland Shootouti asemel midagi sootuks pidulikumat, nimelt on poolaeg pühendatud meie uue viskemasina Raivo tutvustamisele. Näitame masinat publikule ning loomulikult avaldame tänu inimestele, kelle ettevõtmisena masin klubisse jõudis. Viskevõistluste fännid aga nukrutsema ei pea, sest peale esimest ja kolmandat veerandaega toimuvad muidugi traditsiooniks saanud Atlantise ja Panasonicu mängud.

Kellel nüüd veel pilet puudu, leiab oma Piletilevist ja viimases hädas ka kohapeal. Kindlasti tasub tulijatel end üles anda ka mängu Facebooki üritusel.

Et kõigest huvitavast, mis TÜ/Rocki puudutab, kindlasti teada saada, hoia silm peal meeskonna Facebookilehel ja Instagramil, lühidalt ja kompaktselt saab uudised kätte Twitterist ning lahedamad katked mängupäevast ka Snapchatis, kus tasub otsida @tarturock

Saalis näeme!

0 kommentaari

Lisa kommentaar