Täna õhtul: TÜ/Rock vs Južnõi Khimik (UKR)

Tänaõhtune FIBA Europe Cup L grupi liidrite heitlus ei jäta küll ühelegi kossufännile ruumi valida, kas tulla Tartu Ülikooli spordihoonesse mängule või mitte. Tartu Ülikool/Rock võtab kodus vastu alagrupi esikohta jagava Južnõi Himiku ja viisakate võõrustajatena peame vastastele ju ometi tagama korraliku karukoopa.

Esimesest tõsisemast euroliiga kohtumisest on omajagu kirjutanud mitmed väljaanded (Postimees, Õhtuleht ja Delfi), lisaks kommenteerinud nii peatreener kui mängijad, niiet hoiame jutu seekord lühikese.

Siiamaani on Himikul läinud peaaegu sama hästi kui meil, eurosarjas on saadud kirja kaks võitu ja Ukraina liigatabelit juhitakse täisedu kuue võiduga. Ei maksa kahelda selles, et mõlemad meeskonnad saavad aru, mis täna kaalul ja millisesse seisu satub mängu kaotaja. Himik näitas juba Utenas kohalikule Juventusele, et võõrsil mängimine neid ei hirmuta (90:86 lisaajavõit), mistõttu end vabaks lasta ei saa nende vastu kindlasti ükski vastane. Koduväljakul mängimine võib sedavõrd pingelise mängu puhul meie jaoks eelise asemel hoopis lisaärritiks muutuda.

pregame_ruutEt seda aga kindlasti ei juhtuks, ongi vaja platsi ümber koguda tõeline toetussüsteem. Mängupilet osta Piletilevist, märgi end veel osalejaks ka mängu Facebooki üritusel ja istu loosiõnne korral Bellfire nurgas.

Selgi korral ootab nii enne kui peale mängu Diamonds & Rust Cafe Atlantise keskuses, kus saab end kosutada nii Pregame Snackil kui Postgame Rock Buffeel. Mängujärgset kosutust saab koos mängijatega tänase pileti ettenäitamisel nautida vaid 5 euro eest, Rock Buffee kestab kuni kella 22.00ni.

Saalis näeme!

0 kommentaari

Lisa kommentaar