Täna õhtul: TÜ/Rock vs Foxtown Cantu

Täna õhtul läheb TÜ/Rock rebasejahile ja kutsub seltsiks kaasa sõprugi – võtame kodus viisakalt vastu Itaalia meeskonna FoxTown Cantu ja loodetavasti õhtu lõpuks nad ka kaotuse ja tubli õlalepatsutusega Itaaliasse tagasi saadame. Sissejuhatus FIBA Europe Cupi vahegrupi kodumängudele peab ju kahtlemata võimas tulema, niiet täna tulemata jätmine ei saa valikuvariant ollagi. 

FoxTown Cantu saabus vahegruppi E-alagrupist, kus nad teenisid kolm võitu ja kolm kaotust – huvitaval kombel jagunesid need täpselt kodu- ja välismängude vahel. Sama trendi, kodus võita ja väljas kaotada, paistavad nad olevat toonud ka vahegruppi, sest 16. detsembri mängus Venemaa BC Enisey vastu võtsid nad kodus võidu, mis sest et napi ja lisaajal – 95:92. Nüüd ongi meie kord neile näidata, kui lihtne Tartust kaotusega koju minna on. Klubi on vahepeal vahetanud ka peatreenerit, kuid pikemat tutvustust see mees ei vaja. Sergei Bazarevitš oli hooajal 2013/2014 peatreener klubis nimega Samaara Krasnõe Krõlja, kellega Eurochallenge’i vahegrupis kohtusime. Toona võitsime tema juhitavat klubi nii kodus kui ka võõrsil ja oleks ju patt nii ilusat kommet nüüdki murda.

Mängul on traditsiooniliselt kohal Sportlandi fännipood ning head-paremat pakub JamJam. Poolajal saab taas jälgida Sportland Shootouti, kus nüüd samuti esimesed edasipääsenud selgunud ning võitlus jätkub. Täna õhtul näeme saalis Laiuse SK Contra ja Salva/Rock I ning KK Incognito I ja Tartu Rock Fan Clubi omavahelisi võistuviskamisi. Loomulikult ei puudu III ja IV veerandaja vahel Panasonicu vise, kus ühel õnnelikul avaneb taas võimalus tabamise korral koju viia Panasonicu vinge teler.

Pileteid saab osta Piletilevist nii internetis kui kohapeal. Kui oled tulija, siis anna sellest ka sõpradele teada märkides end tulijaks mängu Facebooki üritusel.

Muu info jaoks ikka meeskonna Facebookileht, pildimaterjali näeb Instagramist  ning videolõike mängudest ja muust lõbust Snapchatist – @TartuRock.

Saalis näeme!

0 kommentaari

Lisa kommentaar