Täna õhtul: TÜ/Rock vs ETHA Engomi

Tänane õhtu toob Tartusse järgmise vaatuse etendusest nimega “FIBA Europe Cup, alagrupp L”. Kolmapäeva õhtu lõppedes loodame olla kindlustanud oma edasipääsu 32 parima hulka – selleks on vaja võita kodus ETHA Engomit kodus ning Ukrainas peetavas mängus peaks Južnõi Khimik alistama Utena Juventuse. Aga enne on vaja võtta kodus võit!

Küprosel toimunud esimeses mängus ETHAga nappis saalis pealtvaatajaid. Tartu Rocki fänne on juba ainuüksi sel hooajal kiitnud nii omad kui vastased, nii et on auasi küproslastele näidata, millised tribüünid ühe korraliku mängu ajal tegelikult olema peaksid.

ETHA Egnomi ei ole seni Europe Cupil kõige säravamalt esinenud, olles alagrupis nelja kaotuse ja ühegi võiduta neljandad. Kõige väiksema kaotuse on nad senistest mängudest saanud kodus just meie vastu mängides, 67:55, kõige suurema eduseisuga läks Küproselt koju Utena Juventus, 94:59.

ETHA viimane mäng, nende teine mäng Južnõi Khimiku vastu, lõppes küll 69:80 Khimiku kasuks, kuid ometi said nad vastastena kiidusõnu Khimiku peatreenerilt, Oleg Juškinilt. Tema sõnul on tegu meeskonnaga, kes mängib iga mänguga järjest paremini ning oli nende vastu tublit eeltööd teinud. Kindlasti on oma osa selles ka ETHA verivärskel peatreeneril Giorgos Skarafigkasel, kelle täit mõju meeskonna esitusele saabki ilmselt näha mängus meie vastu ning nende viimases mängus Utena Juventusega. Kindel on see, et võime arvestada meeskonnaga, kes mängu tõsiselt võtab, hoolikalt taustauuringut teeb ja alla anda ei taha.

Enne mängu käi kindlasti läbi Diamonds & Rust Cafe’st Atlantise keskuses, kus kella 17st 18ni on üleval Rocki piletikorv ja võimalik endale täpse käega tänaseks tasuta pääsmeid teenida, lisaks mitmed eripakkumised.

Mängujärgset kosutust saab koos mängijatega tänase pileti ettenäitamisel nautida vaid 5 euro eest, Rock Buffee kestab kuni kella 22.00ni. Menüüs on sealiha marinaadis, lõhe, juurviljad, kartul ja riis.

Mäng algab TÜ spordihoones, nagu ikka, kell 19.00, piletid Piletilevist ja kohapealt (kohapealt natuke kallimalt!).

Märgi end tulijaks mängu Facebooki üritusel ja võid võita tasuta kohad Bellfire’i mugavusnurgas koos Jamjami parimate paladega. Kogu jooksev info klubi Facebookilehel.

Saalis rokime!

0 kommentaari

Lisa kommentaar