Täna õhtul: TÜ/Rock vs Elan Chalon

Täna õhtul tasub end kella 19ks Tartu Ülikooli spordihoone poole sättida mitmel põhjusel. Esiteks sellepärast, et kodumänge meil sel kuul rohkem polegi, niiet suurema korvpallipuuduse vältimiseks kuu lõpu poole tuleb praegu kindlasti ära käia. Teiseks, ja tegelikult rohkemgi, aga sellepärast, et külla ei tule mitte suvaline meeskond, vaid FIBA Europe Cupi vahegrupi liider prantslaste Elan Chalon.

Triobet_Rock_ChalonEesti suurima spordiennustusportaali Triobeti koefitsiendid näitavad, et tänaõhtuse Euroopa Karikasarja FIBA Europe Cup kohtumise favoriidiks on küll Prantsuse klubi Élan Chalon, kuid TÜ/Rocki võiduvõimalused on Triobeti spetsialistide hinnangul koduväljakul suuremad kui eelmisel nädalal Krasnojarskis peetud euromängus Jenisseiga.

TÜ/Rockile panustatud raha võidab meeskonna suursponsori Triobeti portaalis tagasi 3,25-kordselt, Chalonile pandud panus toob 1,30-kordse kasu. Asjatundlikud fännid saavad koefitsiendiga 1,87 ennustada ka, kas mängu lõpp-punktisumma tuleb kuni 157 või üle 158.

TÜ/Rock ja Élan Chalon on eurokarikasarjas 15. detsembril juba kohtunud, toona võtsid võõrustajad koduväljakul võidu 76:67. Valitseva Eesti meistri seisu teeb keerulisemaks põhimängujuhi Evaldas Žabase eemalejäämine vigastuse tõttu, mille ta sai eelmisel nädalal euromängus Krasnojarski Jenissei vastu. See paneb teised meeskonnaliikmed suurema surve alla ning tuleb harjumuspärasest erinevalt roteerida ka mängupositsioone. Samas on mehed võitlusvaimu täis ning tahe võita suur – tartlased on praegu vahegrupivoorudes võiduta ning edasisaamiseks on vajalik täna kindlasti võita.

Kui nädala eest Siberis peetud kohtumisel Krasnojarski Jenisseiga olid koefitsiendid vastasvõistkonna kasuks 1,21 : 4,05, siis tänaõhtuseks kodumänguks prognoosivad Triobeti spetsialistid TÜ/Rockile suuremat võiduvõimalust – 1,30 : 3,25.

Mängu keskkond Triobetis asub aadressil https://www.triobet.ee/et/sport#/#?event=1669938

Eurosari on Elanile sel hooajal väga hästi kulgenud. Alagrupi- ja vahegrupimängude peale kokku on neil tulnud vastu võtta vaid üks napp kaotus Sloveenia Zlatorog Lasko meeskonnalt võõrsil. Kõik ülejäänud on prantslased aga jõuga enda poole kallutanud, mängides lisaks sloveenlastele Austra magnofit Güssingu ning meilegi tuttava Hollandi Den Bosch Shoetersiga.

Vahegruppi alustasid prantslased enne jõule koduse võiduga meie üle, ja on nüüdseks kohtunud kõigi oma konkurentidega. Eniseyga mängisid nad Krasnojarskis ja naasesid 96:77 võiduga, Foxtown Cantu võtsid vastu kodus ning lõpetasid mängu 89:78. Kindla alagrupi liidrina nad tänasele mängule ilmselt väga suurte muremõtetega ei tule. Meie asi, nii meeskonnana kui fännidena, on neile näidata, et luuavarrest võib aga teinekord päris kõva pauk tulla.

Poolajal saab näha aga päris hullu palliloopimist, kui Sportland Shootoutis asuvad võistlustulle mitte üks või kaks vaid lausa kolm paari meeskondi. Täna näete omavahel viskamas ReinPaul ja Rannu vald, Hanza vs Tartu Kalev/Estiko ning EMÜ/Timbet vs Nõo Lihavürst I. Loomulikult ei puudu ka võimalus fännidel platsile tulla, peale esimest veerandit toimuval Atlantise mängul ning traditsioonilisel Panasonicu viskel kolmanda ja neljanda veerandaja vahel.

Mängu pileteid saab osta Piletilevist ja kohapeal, kiirelt tasub enda tulekust märku anda ka Facebooki mängu evendil.

Muidu põnev info tiimi Facebookilehel, pildid Instagramis, lühiuudised Twitteris ja põnevamad hetked mängult ka SnapChatis – @TartuRock.

Saalis näeme!

No Comments

Lisa kommentaar