Täna õhtul: TÜ/Rock vs AVIS Rapla

Täna õhtul kell 17 TÜ Spordihoones algavas mängus ei saa meil kindlasti lihtne olema. Seda sellepärast, et vastane on AVIS Rapla – üks kolmest kodusest meeskonnast, kes meid sel hooajal võitnud on ja praegu meid ka Alexela korvpalli meistriliiga tabelis võiduprotsendi poolest edestavad. Lihtne meeskond mängida see kindlasti ei ole.

AVIS Rapla, hetkel siis Alexela KML-i põhiturniiritabelis Kalev/Cramo järel teisel kohal, on käesolevat hooaega alustanud tugevalt. Viimastest peetud mängudest on AVIS Rapla võidud võtnud kõigilt. Meie viimasest kohtumisest alates on nad koduses liigas mänginud Pärnu Sadamaga, kaks korda Audentes SG/Noortekoondisega ning TLÜ Kaleviga. Pärnu vastu võideti 83:76, Audentese vastu mängudes olid kodus võidunumbrid 78:74 ning võõrsil 81:70, TLÜ/Kalevi üle näidati üleolekut 80:61.

TÜ/Rocki enda valus kogemus raplakatega, lisaks veel viimane üllatuskaotus TTÜle nende kodus, mis fännide jaoks hämarast detsembrist tõesti veel veidi pimedama tegi, annab aimu sellest, et omadel täna kuuendat meest platsil kindlasti vaja. On hädavajalik nii endale kui teistele näidata, et loom on meis veel täiesti olemas!

Mängu poolajal pakuvad silmarõõmu TÜ ASK väikesed võimlejad ning selgitatakse järgmised edasipääsejad Sportland Shootout turniiril. Täna astuvad võistlustulle Reinpaul ja Rannu valla meeskonnad ning TÜ/Kalev ja Tartu Kalev naiskonnad. Kolmanda-neljanda veerandaja vahel ka traditsiooniline Panasonic vise, kus peaauhinnaks suur ja uhke Panasonic televiisor.

Kui siiski saali ei jõua, siis teevad mängust ülekande ka Delfi Sport ja TV6.

Õhtusedi pileteid pakub Piletilevi. Lisaks mängude üritused ja muu kasulik on lihtne leida meeskonna Facebookilehel ning kompaktselt piltide kujul ka Instagramis. Mängust saab hoopis uute vaatenurkade alt ka ülevaate meie Snapchatis – ikka @TartuRock nime alt.

Õhtul saalis rokime!

0 kommentaari

Lisa kommentaar