Täna õhtul: TÜ/Rock vs Audentes SG

Täna õhtul kell 19.00 ootab meeskond saali kõiki toetajaid, sest isadepäeva puhul tuleb Kristian Gerdile külla – TÜ/Rock võtab mõõtu Audentes SG/Noortekoondisega.

Koduse liiga noorim meeskond on hooaja avakuul vaatamiseks pakkunud omajagu võitluslikku korvpalli. Ehkki oma võiduarvet pole nad veel avanud, on nad pinevaid momente tekitanud mitmetele tugevamatele meeskondadele, sealhulgas ka Tartu Ülikool/Rockile. Ehkki võitsime Tallinnas peetud kohtumise 73:58, oli kolmanda veerandaja järel Audentes vaid kolme punkti kaugusel, tõestades taaskord, et mängunälg on noortel meestel korralik. Audentese viimane, 3. novembril toimunud mäng TTÜga oli veelgi tasavägisem, lõpuveerandile mingi vastu TTÜ napil 70:69 eduseisul, kuid viimase veerandiga õnnestus liidritel mäng tagasi saada ning kindlustada 100:89 võit.

Et me Alexela KML-i põhiturniiri raames Audentesega kodus rohkem ei kohtu, on tänane mäng hea võimalus Eesti korvpalli järelkasvule pilk peale heita ning tähistada ka pühapäevast isadepäeva, jälgides mõnusat sportlikku isa-poja vastasseisu palliplatsil, miks mitte ka koos enda isa või lapsega.

Kõik muu nagu ikka – piletid Piletilevist natuke odavamalt või kohapealt natuke kallimalt, ülejäänud info TÜ/Rocki Facebookilehel. Et ka seekord loositakse Facebookis end mängule tulijaks  märkinute vahel välja kohad Belfire mugavusnurgas, tasub see hiireklõps kindlasti ära teha.

0 kommentaari

Lisa kommentaar