Täna õhtul: TÜ/Rock vs Atõrau Barsõ

Ehkki eurohooaeg sai eelmisel nädalal selleks korraks lõpetatud, ei ole TÜ/Rock rahvusvaheliste liigadega veel siiski ühel pool. Veebruari alguses tulid lõpuks uudised Triobet BBL-i playoffide graafiku osas, millega liitume tänu eelmise aasta edule ka meie. TÜ/Rocki esimene kohtumine toimubki juba täna õhtul kell 19.00 koduses TÜ spordihoones, vastaseks Kasahstani meeskond Atõrau Barsõ.

Kaheksandikfinaali vastane Barsõ tuleb playoffidesse alagrupi kuuendana, olles senistest mängudest saanud kolm võitu ja üheksa kaotust. Kurioosse asjaoluna antud meeskond kodumänge ei peagi, st mängib kõik kohtumised võõrsil. See paneb nad unikaalselt keerulisse olukorda, kuid samas kasvatab kindlasti ka närvi ja annab omamoodi kogemuse mängijatele. Rosterisse kuuluvad kaheksa kasahhi kõrval ka kolm ameeriklast ning venelane, rahvusvaheline on ka treenerite sats – peatreeneriks Oleg Kiselev Venemaalt, abitreener Edmunds Valeiko, meie lõunanaabrite esindaja.

Statistikast lähtudes ei ole tegu meeskonnaga, kellest lihtsalt üle sõita – kahepunktivisete tabavusprotsent 51.4%, vabavisetel 75.6%, keskmiselt maha võetud 34.2 lauapalli. Lisaks ei maksa unustada, et kõigil meeskondadel võib olla juhuslikke õnnepäevi. Meenutada võib siinkohal kasvõi viimast euromängu, kus Jenissei oma senise keskmise kolmesteprotsendi 29% peaaegu topelt üle tegi ja selleks kohtumiseks 50% peale tõi. Lühidalt – kindel olla ei saa kunagi ja omasid tuleb saalis toetamas olla igal juhul. Järgmine kohtumine, muuseas, on sama meeskonna vastu juba kolmapäeval ja puududa ei saa sealtki.

Tänase kohtumise poolajal on tagasi Sportland Shootout, kus omavahel kohtuvad TÜ/Kalev ja Tartu Kalevi naiskonnad. Veerandajapausid on loomulikult sisustatud Atlantise ning Panasonicu viskemängudega, kus kätt saavad proovida inimesed publiku hulgast.

Piletid on saadaval Piletilevis ja ka kohapeal, ehkki siis juba natuke kallimana. Lisaboonusena seame JamJami müügipunktis sisse piletivahetuspunkti, kus esmaspäevase mängu pileti mugavalt kolmapäevase pileti vastu vahetada saab, ehk üks pilet = kaks mängu! Otsi punkt üles ja tee kaupa.

Kui mängudele tulla plaanid, märgi see kindlasti ära ka vastavatel Facebookiüritustel. Iga kodumängupäeva lõuna paiku loositakse jätkuvalt osalejate vahel välja koht Bellfire’i mugavusnurgas, kosutuseks JamJami snäkid, niiet miks mitte, kas pole?!

Et sedasorti pakkumistest kindlasti kiirelt teada saada, või lihtsalt Rocki-meeste tegemiste kohta uurida, hakka meeskonna Facebookilehe jälgijaks, samuti tasub silm peal hoida Instagramil  ja Twitteril. Snapchatist leiab meid samuti – märksõnaks ikka @tarturock

Saalis näeme!

0 kommentaari

Lisa kommentaar