Täna õhtul: TÜ/Rock vs Atõrau Barsõ

Täna õhtul kell 19.00 kohtub TÜ/Rock kodus taas Triobet BBL-i raames Kasahstani meeskonna Atõrau Barsõga, keda kaks päeva tagasi peetud mängus võideti 28 punktiga. Nüüd on aeg kaheksandikfinaalseeria teiseks kohtumiseks.

Kuna meeskonnad kahe päeva jooksul suurt muutunud ei ole, siis pole vaja ka pikka juttu pidada.

Esmaspäevases mängus jäi 105:77 võit koju. Nii et läheme esimese play-offi ringi teisele poolajale vastu üsna soodsas seisus. Tänaseks mänguks on talvisest haigusest paranenud ka peatreener Gert Kullamäe ja lisaks on meeskonnas juures ka noormängijad, kes esmaspäeval esiliiga mängul olid. Saali tasub aga tulla ka täna, kuna oodata on ilusat korvpalli.


Triobet: TÜ/Rock domineerib täna jõuliselt Barsõ üle

TÜ/Rocki suursponsor Triobet on märkinud omadele tänaseks Triobet BBL-i play-offi korduskohtumiseks Atõrau Barsõ vastu rõõmustavalt tugeva võidukoefitsiendi.

Kui TÜ/Rocki võidukoefitsient on 1.04, siis kasahhide võidu puhul maksab Eesti suurim spordiennustusportaal panustatud summa tagasi koguni 11-kordselt.

Triobeti koefitsiendimeistrid on Tartu meeskonna puhul seadnud punktisummaks, millest üles või allapoole jäämist saab ennustada, koguni 89 peale, Barsõl on selleks skooriks 72. Kas kokku tuleb suudavad tiimid viia mängu koguskoori 160st ülespoole või saavad fännid nautida korvisahinat kuni 159 silma väärtuses?

Panuseid saab panna ka kõige korvirohkema poolaja ja veerandaja peale.

Tänase mängu keskkond Triobetis 


Lühidalt kokku võttes, eelmise mängu võit tuli meile kindlalt ja suutsime Barsõst veidi paremad olla pea kõigis statistilistes näitajates. Kaheste visked meil 63% täpsusega, neil 53%; kolmesed 32% vs 30%; lauapallid 44 vs 30; resultatiivsed söödud 28 (!) vs 18. Meie parim oli Brian Harper tuues 24 punkti (neist lausa 13 vabavisetest) ja võttes maha viis lauapalli. Barsõ silmapaistvaim oli nende korvialune jõud Mikhail Yevstigneev 23 punkti ja kolme lauapalliga.

Poolajal jätkame Sportland Shootouti viskevõistluse miinusringiga, kus täna viskavad võidu Laiuse SK Contra ja Nõo Lihavürst.

Veerandajapausidel, arvasite ära, ikka kellelgi publiku hulgast võimalik uhke auhinnaga koju minna – Atlantise ja Panasonicu mängud toimuvad samuti.

Piletid on saadaval Piletilevis ja kohapeal, ise soovitame kohad pigem varem kui hiljem muretseda. Anna oma tulekust kindlasti teada ka Facebookis mängu üritusel!

Tiimi tegemistel saab silma peal hoida nii Facebookis, Instagramis ja Twitteris. Pisikesi pilguheite mängupäevadesse ning muidu põnevasse pakub ka Snapchat, kust tasub meid @tarturock alt otsida.

Saalis näeme!

0 kommentaari

Lisa kommentaar