Täna õhtul: TÜ vs TTÜ KK

Teistki korda sel nädalal maksab end TÜ spordihoone poole sättida, kuna täna õhtul kell 19.00 võõrustab Tartu Ülikooli korvpallimeeskond oma Alexela KML-i põhiturniiri eelviimases kodumängus TTÜ Korvpalliklubi.

Vastased on koduses liigas märtsis pidanud kolm kohtumist. 1. märtsil saadi kodusaalis korralik 102:77 võit Valga-Valka/Maks&Mooritsa üle, 4. märtsil külastati TLÜ/Kalevit, kelle vastu samuti 92:85 võit saadi. Viimane koduse liiga mäng oli 8. märtsil Rakveres, kui sealne Rakvere Tarvas/Palmse Metall veidi paati loksutas ning üllatuslikult TTÜ kahe punktiga üle mängis – TTÜ poolt vaadatuna tolle mängu tulemus 80:82. Peale seda käis meeskond aga hinge kosutamas Rahvusvahelise Üliõpilasliiga ISBL turniiril, kus viiest mängust viis võitu saadi ning kindlalt liiga Final Fouri liiguti. Selline edu on üsna kindlasti Rakveres saadud ehmatuse peast pühkinud ning meie vastu tullakse juba uue hakkamisega.

TTÜga oleme sel hooajal juba nii mõnegi korra kokku sattunud, täpsemalt oleme neist mõõtu võtnud kolmes kohtumises. Esimene oli suurejooneline võit Meeste Karikamängudel oktoobri lõpus, kui panime maksma oma 85:38 paremuse. Alexela KML-i esimene mäng TTÜga oli vaid paar nädalat hiljem, 12. novembril, kui saime koju sõita 75:64 võiduga. Viimane mäng sai Tehnikaülikooli esinduse vastu peetud 1. veebruaril ning ka sealt väljusime võitjatena – 85:54. Et meie kindel soov on koduse liiga põhiturniiri võit esimene asetus enda kätte jättagi, ei saa eksida nüüdki.

Triobet on tänaseks kohtumiseks arvutanud meile väga tugeva võidukoefitsiendi 1,06! TTÜ koefitsiendiks on 9,00 – seega nende võidu korral saaks panustatud summa tagasi 9-kordselt. Viska pöial kui arvad samuti, et meie võiduseeria TTÜ vastu jätkub. Lähemalt Triobeti koefitsientidest.

Mängupause täidavad BC Tartu Tantsutüdrukute järelkasvu kavad ning erinevad viskemängud. Poolajapausil viskavad Sportland Shootouti veerandfinaalturniiril omavahel Tartu Terminal ja Nõo Lihavürst, kes selgitavad välja, kumb neist jätkab teekonnal Shootouti võidu suunas, kumb miinusringis. Toimumas on ka Vähiravifondi oksjon, milles saab soetada muidu kättesaamatuks jäävat Tartu kossukraami ning seeläbi head teha. Rahakotid tasub seega kindlasti kaasa võtta!

Mängupääsmetega varustab Piletilevi, nii eelmüügis, internetis kui ka kohapeal. Kui plaan tulla on kindel, siis on sellest mõistlik märku anda ka Facebookis, mängu üritusel.

Muus osas, nagu ikka, tuleb igapäevainfo Facebooki, Instagrami ja Twitterisse, mängupäevade erksaimad hetked leiab ka Snapchatist (@tarturock) ja Instagrami lugudest.

Saalis näeme!