Täna õhtul: TÜ vs TLÜ/Kalev

Täna õhtul peab Tartu Ülikooli korvpallimeeskond oma selle aasta viimase ja detsembrikuu ainsa kodumängu, kui meile tuleb kella 18-ks Tallinnast külla TLÜ/Kalev.

Väikse Kaleviga kohtume sel hooajal päris esimest korda, seni ei ole nendega rinda juhtutud pistma ei meistriliigas ega ka karikavõistlustel. Mõõdupuuks saab ette võtta vaid hetkeseisu Alexela KML-i turniiritabelis, kus meie 11 võidupunkti ja 1 kaotusega esimesed, TLÜ/Kalev 2 võidu ja 7 kaotusega kaheksandal kohal. Päris kindlasti ei tule kahelda selles, kas tallinlased on ikka korralikult motiveeritud oma võiduskoori suurendama. Värskelt kogenud tagamängija Kristo Saagega ridu täiendanud Kalev tuleb kindlasti Tartusse oma parimat andma ja seega ei saa meiegi mängu vähem panustada.

Triobet ennustab selle aasta viimaseks #AlexelaKML kohtumiseks TLÜ/Kalevi meeskonna vastu meile taaskord ülitugevat, ligi 100% võidukoefitsienti – 1,01. Detsembrikuu esimene ja viimane kodumäng tõotab lõppeda võidukalt! Kui aga võidu viivad Tartust koju hoopis vastased, korrutab Triobet nende peale panustatud summa 15,5-ga. Koefitsientide kohta täpsemalt leiab Triobeti ennustusportaalist.

Kohtumise vaheaegadel on tänagi plaanis mitmesuguseid lõbusaid ettevõtmisi. Poolajal esinevad Tartu Ülikooli väiksed võimlejad traditsiooniliselt oma tänavuse jõulukavaga ning peale neid võtavad koha üle Sportland Shootouti esimesed viskajad. Peale III veerandit saab üks publiku liige võimaluse tulla ja oma kodu ABC Data viskemängus tehnikaga täiendada. Lisaks on muidugi kohal BC Tartu Tantsutüdrukud ning jõuluvana kingikotti saab veel täiendada meie fännipoes.

Mängupääsmeid müüb ikka Piletilevi, kusjuures täna õhtul oleme Ülikooli tribüüni piletid teinud iseäranis taskukohaseks, et kõik soovijad kindlasti saali jõuaksid. Kui oled mängule tulemas, anna sellest kindlasti teada ka Facebookis.

Kõige uuemaga oled kursis, kui hoiad meeskonnal silma peal Facebookis, Instagramis ja Twitteris, mängupäevade kokkuvõtted on lühivormides ka Snapchatis (kasutajanimi tarturock).

Saalis näeme!

No Comments

Comments are closed.