Täna õhtul: TÜ vs Rakvere Tarvas/Palmse Metall

Täna õhtupoolikul kell 16.00 peab Tartu Ülikooli korvpallimeeskond oma selleaastase esimese kodumängu ja üle kuuajase pausi järel sõidab keegi külla – seekord Rakvere Tarvas/Palmse Metall.

Rakverel on see hooaeg üsna raske olnud. Kokku on õnnestunud Alexela KML-ist seni kätte saada kolm võitu üheksa kaotuse vastu, mis turniiritabelis paneb nad kaheksandale kohale – tagapool vaid G4S Noorteliiga. Sellel aastal on Tarvas pidanud ühe kohtumise, vastaseks TLÜ/Kalev, milles tuli tunnistada Raido Roosi hoolealuste 80:70 paremust.

Meie oleme Tarvaga sel hooajal mänginud kahel korral, millest üks sõprusmäng ning teine Alexela KMLi põhiturniirikohtumine. Viimane oli Rakveres novembri lõpus ja siis saime koju kaasa võtta ülekaaluka 105:77 paremuse. Vahepeal on palju vett merre jooksnud, kuid paistab, kuidas täna minema hakkab!

Meie suursponsor Triobet on kindlamast kindel, et täna pole Rakvere Tarval meie meeste vastu mingit šanssi ning ei ole seetõttu meile isegi koefitsienti välja arvutanud. Vastaste võidukoefitsient on seevastu ulmeliselt suur – 24,00 – , mis tähendab, et nende võidu korral saavad panustajad oma raha tagasi 24-kordselt! Valvsust me ei kaota ning anname parima nagu alati! Lähemalt Triobeti koefitsientidest.

Mängupauside ajal rõõmustab silma BC Tartu Tantsutüdrukute põhirühm ja toimuvad erinevad viskemängud. Peale esimest veerandit saavad võimaluse visata meie tublid lapipoisid, kelleks BC Tartu korvpallikooli tublid õpilased, ja neile on auhinnad välja pannud G4S. Poolajal jätkame Sportland Shootoutiga, kus seekord saab näha kolme vastasseisu – TÜ/Kalev 1 vs Roofix, Greenlineprint vs BC Tartu U18 ja Tartu Rock vs BC Tartu Esiliiga. Peale kolmandat veerandaega saab ABC Data viskemängus taas endast parima anda keegi publiku seast.

Kellel veel piletit taskus ei ole, saab selle probleemi kiirelt lahendada Piletilevis! Kõigil tulijatel tasub loomulikult meile sellest ka teada anda ja parim moodus on mängu Facebookiüritus.

Et pidevalt meeskonna tegemistega kursis olla, tasub meid üles otsida Facebookis, Instagramis ja miks mitte ka Twitteris, mängupäevadest postitame lühiülevaateid ka Snapchati (@tarturock) vahendusel.

Õhtul saalis näeme!

No Comments

Comments are closed.