Täna õhtul: TÜ vs Kedainiani Nevežis (LT)

Täna õhtul alustame kodusaalis Triobet BBL-i veerandfinaale, milles pistame rinda Leedu klubi Kedainiai Nevežisega. Täna õhtul kell 19.00 algavale kodumängule on kindlasti enam kui oodatud kõik poolehoidjad, et vaikselt juba finaalihõngu spordihoonesse tooma hakata!

Nevežis tuli kaheksandikfinaalidest edasi kõige napima eduga üldse – 155:154 (78:74 ja 77:80) võideti kahe mängu kokkuvõttes Läti meeskond Jekabpils. Viimane mäng, kusjuures, võideti alles lisaajal, kusjuures leedukad mängu lõpetanud pigem tagaajaja rollis. Sellise emotsiooni pealt edasi liikuda on võimas ning just sellega tulebki meil nüüd täna õhtul (ja muidugi ka järgmisel teisipäeval võõrsil) rinda pista.

Vastaste rosteris on meile nii mõnigi tuttav nimi. Esimesena muidugi Karolis Petrukonis – kaks aastat Tartus mänginud leedukast tsenter, keda nüüd Eesti koju tagasi tervitame. Hooaja keskel liitus meeskonnaga ka Vaidotas Volkus, kellega sügisel sai koduses liigas rinda pistetud, kui ta veel Pärnu Sadama eest platsile jooksmas oli. Kolmas tuttavam nimi, samuti eelnevalt Pärnus pallinud leedukas, on Paulius Petrelevicius, kes 2015/16 hooajast meenub innuka punktitooja ja lauakütina (hooaja keskmised vastavalt 14,3 ja 7,8). Üldkokkuvõttes on Nevežise rosteris üles antud põhiliselt kodumaa pallurid, abiks ka kaks ameeriklast, üks horvaat ning üks serblane.

Meie suursponsor Triobet ennustab õhtuseks kohtumiseks Nevėžise meeskonnaga võitu Tartu Ülikoolile ning on arvutanud meile tugeva võidukoefitsiendi 1,14. Vastaste koefitsient on 5,55 – seega saab nende võidu korral panustatud summa tagasi 5,55-kordselt. Triobeti koefitsientidest lähemalt.

Mängupause sisustavad BC Tartu tantsutüdukud, veerandajapause G4Si Noorteliigade mäng meie tublidele lapipoistele BC Tartu Korvpallikoolist, Sportland Shootout ning loomulikult saab üks pealtvaataja tribüünilt võimaluse oma kodust tehnikakogu rikastada ABC Data viskemängus.

Mängupileteid tasub otsida ikka Piletilevist ja päris viimasel hetkel ka koha pealt, kuid julgustame kõiki enda tulekust teada andma ka kodumängu Facebooki üritusel.

Muud viisid end meeskonna toimetamistega kursis hoida hõlmavad Facebooki, Instagrami ja Twitterit, mängupäevade põnevamaid palu jagavad ka Snapchat (@tarturock) ja Instagrami „lood“.

Õhtul saalis näeme!

No Comments

Comments are closed.