Täna õhtul: TÜ vs Demir Insaat

Tartu Ülikooli korvpalimeeskond peab täna selle hooaja ühe tähtsaima kohtumise. FIBA Europe Cupi põhiturniirile pääsemiseks tuleb Türgi klubi Büyükçekmece Demir Inşaat alistada vähemalt kümne punktiga.
Esimesest mängust Türgis väärib meenutamist esimene poolaeg. Avaveerandil näitasid tartlased hiilgavat visketabavust ja sai esimeseks vaheajaks 9-punktilise eduseisu 30:21. Teise neljandiku alguses kasvas külaliste edu korraks juba 13-le punktile, ent poolajaks suutsid türklased vahe väiksemaks mängida – 52:43 Tartule. Teisel poolajal said türklased oma mängu mootori käima, kui kolmanda veerandi keskel pääse Demir Insaat juba juhtima ning lõpetasid veerandaja eduseisus 66:63. Neljandal veerandajal paisus vahe korraks ka 11 punktile, kuid lõpuvileks oli seis 87:78.
Lisaks põnevale kohtumisele, tutvustame poolajal Lõuna-Eesti korvpalli projekti, toimub publikumäng ning vaheaegadel esinevad BC Tartu tantsutüdrukud.
Selleks, et omad võidule aidata, peab kodusaal kindlasti kuuenda mehena platsil olemas olema, nii et nüüd ruttu piletite järgi! Sellega aitab ikka ja alati Piletilevi. Kui oled mängule tulemas, viska sellest märk üles ka mängu Facebookiüritusele!

Eile tegime ka tutvustava intervjuu Priit Venest, mida saad vaadata SIIT!

 

No Comments

Comments are closed.