Täna õhtul: TÜ vs BC Kalev/Cramo

Tänane õhtu on kõigi Tartu korvpallisõprade jaoks kahtlemata kauaoodatud sündmus – esimest korda peale oktoobrikuud saame kell 19 kodusaalis vastu võtta kõige kõvema rivaali, BC Kalev/Cramo. Tegu on päris olulise kohtumisega ka liiga mõistes – paika saab pandud see, kumb meeskondadest lõpetab tänavuse Alexela korvpallimeistriliiga põhiturniiri esimese, kumb teise asetusega.

Kuidas meie eelmine kodumäng nende vastu lõppes, mäletavad ilmselt kõik – koduse meistriliiga hooaja avamängus 21-punktisest kaotusest tagasi võitlemine ja Gert Dorbeku viimasel ründel tabanud kolmene, mis meid punktiga võitjaks kuulutas – 77:76. Sest saadik on aga Emajõkke palju vett voolanud ning erinevate liigade raames oleme Cramoga rinda pistnud nii mõnegi korra. Mõlemad meistriliiga välismängud Saku Suurhallis võitis Cramo – 1. detsembril numbritega 86:63 ning veidi enam kui kuu hiljem, 7. jaanuaril, 85:75. Nende kahe mängu vahele jäi ka Pärnus toimunud Eesti Karikavõistluste finaal, kus kuldmedalid sai seekord kaela Cramo, võidunumbrid 71:66. Need on ka ainsad kaotused, mis Tartu Ülikool sel hooajal Eesti liigades saanud on. Magusa revanši saime aga selle nädala teisipäeval, kui Triobet Balti Liiga proksiseeria avamängus Cramol lõpuks ometi nende kodusaalis sabast kinni saime ning teise poolajaga nad selja taha jätsime. Mänguvõit meile 72:60 ja väga korralik emotsioon all nii tänaseks kui otsustavaks pronksimänguks!

Meie suursponsor Triobet ennustab, et täna liigume koduplatsil sammu lähemale liiga võidule ning on arvutanud meile võidukoefitsiendi 1,56. Meie vastase ja suurima konkurendi BC Kalev/Cramo koefitsiendiks on 2,40, seega nende võidu korral korrutatakse panustajate summa 2,4-ga. Lähemalt Triobeti koefitsientidest.

Mängupauside ajal plats muidugi tühjaks ei jää – uhkete kavadega püüavad pilku BC Tartu tantsutüdrukud, toimuvad nii G4S noortekossu viskemäng kui ka Sportland Shootouti duell. Peale III veerandit saab, nagu ikka, viskekätt proovida üks publiku seast, kes saab endale sobivale auhinnale visata ABC Data mängus. Poolajaks on plaanis ka üks põnev duell fännidele – mis aga täpsemalt, tuleb ise saali kaema tulla!

Tänase kohtumise piletid on, nagu teistegi omad, saadaval Piletilevis – nii internetis, müügipunktis kui ka kohapeal. Kui on plaanis õhtul Eesti parim korvpall oma silmaga üle vaadata, anna sellest meile ja sõpradele teada ka mängu Facebooki ürituse kaudu.

Meeskonna igapäevaelu kajastame Facebookis, Instagramis ja Twitteris, mängupäevade huvitavamad hetked saavad üles pandud ka Snapchati (@tarturock) ja Instagrami lugude alla. Kõigil neil meediumitel tasub seega silm kindlasti peal hoida!