Täna õhtul #triobetbbl pronksimäng: TÜ vs BC Kalev/Cramo

Täna õhtul kell 19.00 saame esimest korda sel hooaja võistelda medalile – täpsemalt Triobet Balti liiga pronksile, ja vastaseks meeskond, kellega neid medaliheitlusi aastate jooksul nii mõnegi pidanud oleme – BC Kalev/Cramo.

Ühe pronksikohtumise oleme seerias Cramoga juba pidanud – see oli eelmisel teisipäeval, 28. märtsil Tallinnas.
Mäletatavasti õnnestus lõpuks murda meid sel hooajal vaevanud Saku Suurhalli needus ning naasta võiduga – 72:60. See tähendab, et tänaseks mänguks on meil küll +12 ees olemas, kuid päris kindlasti ei saa end hetkekski lõdvaks lasta siiski. Vastases kvaliteeti on ning päris kindlasti peab esmane eesmärk siiski olema ka täna võiduga välja tulla – vaid nii saame päris kindlad olla, et medalid õigesse meeskonda jäävad.

Meie suursponsor Triobet ennustab tänasel kohtumisel nappi võitu Kalev/Cramole, kelle koefitsiendiks on 1,80. Meile on arvutatud koefitsient on aga 2,01 – seega TÜ võidu korral duubeldab Triobet meie peale panustajate summad! Koefitsientidest lähemalt.

Poolaja on täna pea terves tükis hõivanud Sportland Shootout, milles saab näha lausa kolme duelli – ühe päevaga teevad miinusringis jätkamise selgeks kolm võistkonda, Rein Allen, Nõo Lihavürst ning Roofix. „Väikese finaali“ suunas jätkab neist vaid üks, niiet pinget õhus jagub! Pauside ajal esinevad etteastetega BC Tartu tantsutüdrukud, veerandaegade pausil saavad platsil viskamas käia BC Tartu korvpallikooli esindajad, meie tublid lapipoisid, ning ABC Data mängu raames loomulikult ka üks publiku esindaja.

Kel mingil segasel põhjusel mängupiletit veel pole, tasub kindlasti kiirelt Piletilevisse pöörduda, olgu siis internetis, müügipunktis või kohapeal. Kindlasti anna meile ja sõpradele tulekust teada ka Facebookis ning märgi see ära mängu üritusel!

Meeskonna põnevaid tegemisi saab mänguvälisel ajal piiluda Facebookist, Instagramist või Twitterist,. Kõik see põnev, mis mängupäeva eriliseks teeb, leiab lühivormis kajastust Snapchatis (@tarturock) ja Instagrami lugude all.

Õhtul saalis näeme!

0 kommentaari

Kommenteerimine ei ole lubatud