Täna õhtul: Tartu vs Vilnius Wolves

Täna õhtul kell 18.00 alustab Tartu Ülikool Maks & Moorits kolme kodumänguga nädalat tõelise kossusõbra maiuspalaga kui külla tuleb Leedu liiga tippu kuuluv BC Vilnius Wolves eesotsas Euroliiga meistri Jeffery Tayloriga.

Tartu abitreeneri Olari Naritsa hinnangul on Wolves väga kvaliteetne meeskond. „Wolves on üks kvaliteetsemaid satse, kes Tartusse sel hooajal mängima tuleb. Nad tulevad hea fooni pealt – võitsid võõrsil Rytast ja tundub, et uued mängijad on hästi joonisesse sulandunud. Neil liigub pall rünnakul hästi ja head viskekohad leitakse üles. Meeskonnas on ka kvaliteeti välja mängitud kohtadelt mitte lihtsalt visata, vaid ka sisse visata. Korra oleme hooaja eel nendega mänginud, aga nüüd on nad kindlasti kõvem sats kui toona. Publikul soovitan igal juhul tulla saali seda võistkonda vaatama, sest iga päev nii korraliku korvpalli ei näe. Meil on kõik terved ja tahame kindlasti ENBLis võidu kirja saada, et play-offile lähemale saada,“ sõnas Narits.

Wolves asub Leedu liiga tabelis viiendal real ning on kogunud 10 võitu ja viis kaotust. Laupäevases liigamängus alistati linnarivaal Vilnius Rytas 88:76. Jeffery Taylor kogus selles mängus 20 punkti, debüüdi teinud tsenter Eric Buckner lisas kaheksa punkti ja 10 lauapalli ning Adas Juškevičius andis 10 korvisöötu.

Wolvesi jaoks on see Põhja-Euroopa korvpalliliiga esimene mäng, Tartul on kirjas kaks võitu ja üks kaotus.

Mängu piletid Piletitaskus – https://www.piletitasku.ee/et/event/2069. Täispilet on veebist ostes 8 eurot ning sooduspilet 4 eurot. Kohapealt ostes on täispilet 10 eurot ja sooduspilet 5 eurot. Tasuta pääsevad mängule alla 12-aastased lapsed ja Tartu Ülikooli tudengid.