Täna õhtul: Tartu vs Ventspils

Tartu Ülikool Maks & Moorits peab oma nädala kolmanada kodumängu võõrustades Eesti-Läti liigas BK Ventspilsi, mille ridades mängivad mullused tartlased Emmanuel Wembi ja Edmunds Elksnis. Kohtumine algab Tartu Ülikooli spordihoones kell 19.00.

Tartu abitreeneri Olari Narits sõnul on Ventspils end taas käima saanud.

Ventspils on päris hästi komplekteeritud sats, kus igal positsioonil on vähemalt kaks mängijat, nende seas ka meile tuttavad Wembi ja Elksnis. Just Wembi lisandumisega on neil üks lisakäik juures ja tundub, et ta on üsna hästi sinna komplekti sisse saanud. Ventspilsis oli vahepeal väike mõõn, aga nüüd nad on saanud paar head võitu, mis on nad tabelis otse meie selja taha toonud. Meil on olnud raske nädal ja mängijatel on mõningaid pisivigastusi. Peale hommikust viskamist on näha, kes õhtuks mänguvalmis on. Loodame, et publik ei ole nädala kolmandast kodumängust väsinud ja tulevad saali vanu sõpru tervitama ning meid play-offile lähemale kannustama.Olari Narits, Tartu Ülikool Maks & Moorits abitreener

Võit aitaks Tartul kindlustada kohta esinelikus. Seni on neljandal kohal olev Tartu võitnud 13 mängu ja kaotanud neli, viiendal kohal oleval Ventspilsil on 11 võitu ja seitse kaotust.

Hooaja esimene omavaheline mäng peeti novembri keskel Ventspilsis, selle võitis Tartu 99:84.

Ventspilsil on käsil kahemänguline võiduseeria, milles teisipäeval, 10. jaanuaril alistati võõrsil Läti Ülikool 78:70 ja reedel, 6. jaanuaril võideti kodus Viimsi/Sportlandi 100:90. Läti Ülikooli vastu kogus meeskonna parimana Kristaps Mediss 16 punkti. Viimsi vastu oli väga heas hoos kolm meest: Linards Jaunzems viskas 30, Arturs Ausejs 26 punkti ning Emmanuel Wembi sai 20 punkti ja 13 lauapalliga hakkama kaksikduubliga.

Tartu mängis sel esmaspäeval tiheda ENBL mängu Vilniuse Wolvesiga ja kaotas selle 77:79 ning päev hiljem saadi lüüa BM Stal Ostrowilt 65:84.

Tänane kohtumine algab Tartu Ülikooli spordihoone Ilmar Kullami peaväljakul kell 19.00 ja mängu piletid on müügil Piletitaskus. Mängu täispilet on veebist ostes 8 eurot ning sooduspilet 4 eurot Mängupäeval kohapealt ostes on täispilet 10 eurot ja sooduspilet 5 eurot. Tasuta pääsevad mängule alla 12-aastased lapsed ja Tartu Ülikooli tudengid.

No Comments

Comments are closed.