Täna õhtul: Tartu vs. Valmiera

Täna õhtul võtab Edmunds Elksnis oma Valmiera sõbrad kaasa ja tuleb Tartusse kossu mängima. Või viisakamalt öeldes – võõrustame täna kell 19.00 Eesti-Läti liigas Valmiera GLASS VIA meeskonda.

Tartu Ülikool Maks & Moorits abitreeneri Olari Naritsa sõnul peab Läti Ülikooli vastu alati ettevaatlik olema. „Läti Ülikool alustas liigahooaega meist küll nädal hiljem, aga neil on juba meist kaks mängu enam ehk seitse mängu mängitud ja neist mängudest saadud vaid üks võit. LU on noor võistkond, kellel eelmise hooaja liidrid lahkusid tugevamatesse võistkondadesse ja nad alustasid uut ringi. Ilmselt päris hästi nende mängumootor veel ei tööta, aga seda ettevaatlikumad me peame olema, et nad meie vastu õigeid tuure üles ei saaks. Neile omaselt on tegemist suhteliselt noortest meestest koosneva satsiga, kus on juures üks kogenum mängija Arnolds Helmanis. Tema ja tagamängija Norberts Strautins on senistes mängudes vastastele ka kõige enam pahandust teinud. Oleme saanud selleks mänguks korralikult ette valmistuda ja loodan, et kodupubliku toel saame oma võiduseeria neljale mängule pikendada,“ sõnas Narits.

Meil on tabelis viis võitu ja kaks kaotust, Valmieral kaks võitu ja kuus kaotust.

Mängul on lasteala, fännipood ja kohvikud.

Publikul on mängu jooksul hääletuse, kaasa rääkimise ja Tartu parima mängija valiku võimalus utbasket.votemo.eu lehel.

PILETID:
Mängu täispilet on veebist ostes 10 eurot ning sooduspilet 5 eurot*.
Mängupäeval kohapealt ostes on täispilet 12 eurot ja sooduspilet 6 eurot*.

Kohapeal on müügil ka sooduspilet Tartu Ülikooli tudengitele hinnaga 3€.

Mängupäeva Maasikas, hind 25 eurot
Mängupäeva Maasika ostja (vanuses 18+) saab piletikontrollis spetsiaalse õlletopsi ning käepaela, millega on kogu mängu jooksul rõdul olevast kohvikust topsi täitmine tasuta. Käepaelaga pääseb mängujärgselt tasuta ööklubisse Maasikas (NB! Ööklubis on vanusepiirang 21a)

Tasuta pääsevad mängule alla 12-aastased lapsed.

* Soodushinnad kehtivad õpilasele, tudengile, pensionärile, fänniklubi liikmele ja puuetega inimestele. Soodustust saab valida ostukorvis olles.

No Comments

Comments are closed.