Täna õhtul: Tartu vs Spartak Pleven

Alustame täna oma selle hooaja teekonda ENBLis ja esimene vastane on Bulgaaria meeskond Spartak Pleven. Tule saali, ela mängule kaasa ja aita meil selles liigas võiduga alustada.

Tartu Ülikool Maks & Moorits peatreeneri Gundars Vetra sõnul on Spartaki vastu hea ENBLi mängudega alustada.

Spartak on hästi viskav võistkond, aga neil on ka korvi all kaks korralikku ameeriklast. Mängisime hiljuti natuke sarnase stiiliga Valmiera vastu ja seega osaliselt ettevalmistus kattus. ENBLi algus on olnud natuke segane, sest meie grupis on meeskondi vahetunud. Aga meie meeskonnale on see hea rahvusvaheline kogemus ja ootan neid mänge huviga. Mul on hea meel, et Rinalds Malmanis on taas rivistuses tagasi, sest ta annab kindlasti meie mängule palju juurde.Gundars Vetra, Tartu Ülikool Maks & Moorits peatreener

Pleven on kahekordne Bulgaaria meister (1995, 1996) lõpetas koduses liigas eelmise hooaja neljanda kohaga. Tänavu ollakse kolme võidu ja kahe kaotusega tabelis viiendal positsioonil. Laupäeval jäädi võõrsil 85:89 alla valitsevale tšempionile Botevgradi Balkanile, kus mängib Karl Johan Lips. Selles kohtumises oli Lips 25 punktiga üleplatsimees.

Oma selle hooaja ainsas ENBL mängus 11. oktoobril kaotas Pleven kodusaalis 73:90 Suurbritannia klubile Bristol Flyers.

Mängul on lasteala, fännipood ja kohvikud.

Publikul on esimesel poolajal võimalus ennustada efektiivseimat mängijat ja teisel poolajal anda oma hääl Tartu parima mängija valikul ning võita Ballzy poolt 25€ kinkekaart utbasket.votemo.eu lehel.

PILETID:
Mängu täispilet on veebist ostes 10 eurot ning sooduspilet 5 eurot*.
Mängupäeval kohapealt ostes on täispilet 12 eurot ja sooduspilet 6 eurot*.

Kohapeal on müügil ka sooduspilet Tartu Ülikooli tudengitele hinnaga 3€.

Mängupäeva Maasikas, hind 25 eurot
Mängupäeva Maasika ostja (vanuses 18+) saab piletikontrollis spetsiaalse õlletopsi ning käepaela, millega on kogu mängu jooksul rõdul olevast kohvikust topsi täitmine tasuta. Käepaelaga pääseb mängujärgselt tasuta ööklubisse Maasikas (NB! Ööklubis on vanusepiirang 21a)

Tasuta pääsevad mängule alla 12-aastased lapsed.

* Soodushinnad kehtivad õpilasele, tudengile, pensionärile, fänniklubi liikmele ja puuetega inimestele. Soodustust saab valida ostukorvis olles.

No Comments

Comments are closed.