Täna õhtul: Tartu vs Riia Zelli

Täna tuleb Tartu Ülikool Maks & Moorits korvpallimeeskonnale külla Eesti-Läti liiga uustulnuk Riia Zelli, kes alustanud hooaega võitudega Keila ja Valmiera üle. Nüüd on aeg meie võiduarve kodupubliku abiga avada ja sellidele esimene kaotus anda. Tule saali ja aita meil seda teha!

Tartu abitreener Olari Naritsa sõnul näitas Zelli nii kontrollkohtumistes kui ka kahes esimeses ametlikus matšis kiiret mängu. “Small ball sats, kus ka pikad toovad palli üle ja alustavad rünnakuid. Zelli otsib väga kiireid lahendusi ning nad käivad suure isuga ka ründelauas, kust saavad teise võimaluse punkte,” viitas Narits sellele, et Zelli võttis mängus Keilaga 23 ja Valmieraga 13 ründelauda.

Mängul on lasteala, fännipood ja kohvikud.

Publikul on mängu jooksul hääletuse, kaasa rääkimise ja Tartu parima mängija valiku võimalus utbasket.votemo.eu lehel.

PILETID:
Mängu täispilet on veebist ostes 10 eurot ning sooduspilet 5 eurot*.
Mängupäeval kohapealt ostes on täispilet 12 eurot ja sooduspilet 6 eurot*.

Kohapeal on müügil ka sooduspilet Tartu Ülikooli tudengitele hinnaga 3€.

Mängupäeva Maasikas, hind 25 eurot
Mängupäeva Maasika ostja (vanuses 18+) saab piletikontrollis spetsiaalse õlletopsi ning käepaela, millega on kogu mängu jooksul rõdul olevast kohvikust topsi täitmine tasuta. Käepaelaga pääseb mängujärgselt tasuta ööklubisse Maasikas (NB! Ööklubis on vanusepiirang 21a)

Tasuta pääsevad mängule alla 12-aastased lapsed.

* Soodushinnad kehtivad õpilasele, tudengile, pensionärile, fänniklubi liikmele ja puuetega inimestele. Soodustust saab valida ostukorvis olles.

No Comments

Comments are closed.