Täna õhtul: Tartu vs Riia VEF

Laupäeva kohta pisut harjumatult kell 19.10 võtame täna kodusaalis vastu Riia VEFi.

Abitreener Olari Naritsa sõnul on VEF alati klassiga meeskond. “VEF on VEF ja kui tahame nende vastu võiduvõimalust, siis peame tegema väga keskendunud ja kvaliteetse mängu. VEFil on olnud koosseisuga hooaja alguses probleeme ja praegugi ei ole veel teada, mis mehed neil laupäeval mängivad. Aga selge on see, et nimekirjas on kõik klassiga mängijad ja isegi kui üks-kaks meest on puudu, siis on tegemist meie jaoks korraliku pähkliga. Sellegipoolest – me mängime oma saalis, oma publiku ees ja loodetavasti innustab see kõiki endast parimat andma. Esimeses kahes mängus on publiku tugi väga tuntav olnud ja usutavasti tuleb ka laupäeva õhtul palju inimesi mängule kaasa elama,” sõnas abitreener Narits.

Tartu Ülikooli meeskonnal on hetkel tabelis üks võit ja kaks kaotust, VEFil kaks võitu ja kaotus.

Mängul on lasteala, fännipood ja kohvikud.

Publikul on mängu jooksul hääletuse, kaasa rääkimise ja Tartu parima mängija valiku võimalus utbasket.votemo.eu lehel.

PILETID:
Mängu täispilet on veebist ostes 10 eurot ning sooduspilet 5 eurot*.
Mängupäeval kohapealt ostes on täispilet 12 eurot ja sooduspilet 6 eurot*.

Kohapeal on müügil ka sooduspilet Tartu Ülikooli tudengitele hinnaga 3€.

Mängupäeva Maasikas, hind 25 eurot
Mängupäeva Maasika ostja (vanuses 18+) saab piletikontrollis spetsiaalse õlletopsi ning käepaela, millega on kogu mängu jooksul rõdul olevast kohvikust topsi täitmine tasuta. Käepaelaga pääseb mängujärgselt tasuta ööklubisse Maasikas (NB! Ööklubis on vanusepiirang 21a)

Tasuta pääsevad mängule alla 12-aastased lapsed.

* Soodushinnad kehtivad õpilasele, tudengile, pensionärile, fänniklubi liikmele ja puuetega inimestele. Soodustust saab valida ostukorvis olles.

No Comments

Comments are closed.