Täna õhtul: Tartu vs Rapla NB! Videoülekannet ei ole

Täna tuleb meile külla AVIS UTILITAS Rapla korvpallimeeskond ja loodetavasti läheb kell 19.00 algavas Paf League mängus päris põnevaks lahinguks.

Otseülekannet mängust ei tehta ja seega näed mängu ainult saalis. Mängupilet osta juba ette ära, sest nii saad kiiremini ja snäki võrra odavamalt – https://piletikeskus.ee/et/series/ut-basket-2020/157 . Tasuta pääsevad mängule Tartu Ülikooli tudengid ja alla 12-aastased lapsed.

Mängul on avatud Toiduproffi kohvik ning oma söögiga saali ei saa. Samuti on vihjeid, et Tartu Ülikooli Tantsutüdrukud näitavad täna oma kunsti – kus ja kuidas tule vaata saalis.

EELVAADE

Tartu on hooaega kahe võidu ja ühe kaotusega alustanud. Viimati alistati võõrsil 79:67 TALTECH, milles juba avaveerand võideti 22:11 ning viimasel neljandikul visati veel 29 silma. Suurepärase mängu tegid Tartu eest William Rayman ja Robin Kivi, kes viskasid vastavalt 21 ja 20 punkti.

Rayman on Tartu meeskonna selgeks liidriks kerkinud, kes visanud seni keskmiselt 20,7 punkti, võtnud 8,3 lauapalli, teinud 1,3 viskeblokeeringut ja 1,3 vaheltlõiget. Korvisöötudes on parim Channel Banks, kes jaganud neid keskmiselt 5,3.

Raplal on turniiritabelis kirjas kaks võitu ja kaks kaotust. Eelmises mängus saadi koduplatsil 92:76 jagu Tallinna Kalev/TLÜ-st, kuigi poolajaks oldi kaotusseisus, aga viimase veerandaja 28:12 paremus sai määravaks. Roberts Freimanis viskas 26 punkti ja võttis 7 lauapalli, Sven Kaldre toetas omasid 17 punktiga.

Freimanis on toonud meeskonna resultatiivseimana keskmiselt 14,8 punkti ja võtnud 9,5 lauapalli. Saimon Sutt on andnud keskmiselt 6,0 korvisöötu ja teinud 1,8 vaheltlõiget. Viskeblokeeringutes on parim Al-Wajid Aminu, kes teinud neid keskmiselt 0,8.

TÄHELEPANU
‼️ Lähtuvalt Eesti Korvpalliliidu kehtestatud publiku reeglitest viiruse leviku tõkestamiseks, on pealtvaatajad mängul KOHUSTATUD KANDMA KAITSEMASKI. Maskide olemasolu kontrollitakse piletikassas ning kandmist ka mängu ajal. Ilma maskita ei saa me korvpallisõpra mängule lubada.
‼️ Sertifitseeritud korduvkasutatavat maski saab soetada piletikassast.
‼️ Saalis on osad istekohad hajutamise tagamiseks märgistatud mitte kasutamiseks. Palume tähistust järgida ning istuda hajusalt.
‼️ Palume mängule tulla ainult siis, kui tunnete ennast täiesti tervena. Nii piirame viiruste levikut ja hoiame üksteist.

Saalis näeme!

No Comments

Comments are closed.