Täna õhtul: Tartu vs Pärnu

Tänane Paf League mäng on pühapäeva kohta harjutamatult hilja – kell 19.00, aga loodame, et saad tulla saali ja aidata meil heas hoos olev Pärnu esindusmeeskond surve alla panna.

Isadepäeva puhul premeerime esimest 50 isa, kes koos lapse või lastega (või siis lapsi, kes tulevad isaga) Maks & Mooritsa snäkiga ja kõikidele külastajatele on eripakkumised Toiduproffi kohvikus. Mängule ei ole lubatud tulla oma söögi või joogiga.

Mängupilet tasub ette juba ära osta, sest siis saab snäki võrra soodsamalt – https://piletikeskus.ee/et/series/ut-basket-2020/170. Alla 12-aastased lapsed pääsevad mängule tasuta ja kui peres on kaks või enam suuremat last, siis tasub mõelda perepileti peale.

Saalis näeme!

PS! Võtke ikka emad ka ikka kaasa, maskisaadet saab hiljem järgi ka vaadata

TÄHELEPANU!
‼ Lähtuvalt Eesti Korvpalliliidu kehtestatud publiku reeglitest viiruse leviku tõkestamiseks, on pealtvaatajad mängul KOHUSTATUD KANDMA KAITSEMASKI. Maskide olemasolu kontrollitakse sissepääsul ning kandmist ka mängu ajal. Ilma maskita ei saa me korvpallisõpra mängule lubada.
‼ Sertifitseeritud korduvkasutatavat maski saab soetada saali sissepääsus. Maski hind on 5€.
‼ Saalis on osad istekohad hajutamise tagamiseks märgistatud mitte kasutamiseks. Palume tähistust järgida ning istuda hajusalt.
‼ Palume mängule tulla ainult siis, kui tunnete ennast täiesti tervena. Nii piirame viiruste levikut ja hoiame üksteist

Meeskondade eelvaade

Tartu on käimasoleval hooajal kaks võitu ja kaks kaotust kogunud. Viimati võeti koduplatsil vastu AVIS UTILITAS Rapla ning lisaajal tuli tunnistada nappi 74:76 kaotust. Seejuures oli Rapla neli minutit enne lõpuvilet 11 punktiga ees, aga kui mängida jäi 27 sekundit, viis Oliver Suurorg Tartu kaugviskest 69:67 ette. Eduseis anti siiski käest ja külalised osutusid viimasel viiel minutil paremaks. William Rayman viskas Tartu eest 31 punkti ning sai kätte 12 lauapalli. Hendrik Eelmäe lisas 13 silma, 4 lauapalli ja 4 korvisöötu.

William Rayman on Tartu võistkonnas tõusnud enamike näitajate poolest meeskonna resultatiivseimaks. Ta on visanud keskmiselt 23,3 punkti, võtnud 9,3 lauapalli, teinud 1,5 viskeblokeeringut ja 1,5 vaheltlõiget. Hendrik Eelmäe on jaganud keskmiselt 4,5 korvisöötu.

Pärnu on käimasoleval hooajal neli võitu ja ühe kaotuse kogunud. Viimati katkeski neljamänguline võiduseeria, kui võõrsil mindi vastamisi BC Kalev/Cramoga. Poolaeg kaotati 13 punktiga ning kolmanda veerandaja lõppedes oli vahe 20-punktiline. Korra suutsid pärnakad veel veidi põnevust tagasi tuua ning 12 punkti kaugusele tulla, aga Kalev/Cramo teenis siiski kindla 81:60 võidu. Märt Rosenthal ja Lauris Blaus kerkisid tolles mängus Pärnu parimateks, kogudes vastavalt 15 punkti ja 4 lauapalli ning 14 punkti ja 6 lauapalli.

Edon Maxhuni on seni olnud Pärnu parim keskmiselt 16,0 punkti ja 4,8 korvisööduga. Linards Jaunzems on hankinud 9,6 lauapalli ning Märt Rosenthal teinud keskmiselt 1,0 viskeblokeeringut ja 1,5 vaheltlõiget

No Comments

Comments are closed.