Täna õhtul: Tartu vs Ogre

Täna võtame kodusaalis kell 19.00 vastu BK Ogre. Tule ela mängule kaasa, vaata üle meie uus mängija Dontarius James ja vali välja hea istekoht neljapäevaseks kodumänguks Kalev/Cramoga.

Tartu Ülikooli abitreeneri Olari Naritsa sõnul tuleb Ogre neile külla kindlasti võidumõtetega.

„Ogre on kogenud ja kokku mängud võistkond. Nad tõid hiljuti ka uue tagamängija, kes on mänginud Eurocupil ja individuaalselt päris hea. Ogre mäng kõigub päris palju, proovime vanematel meestel tuju ära võtta ja siis võiks võidu kätte saada, aga kogenud mängijatega ei tea kunagi, mis tulla võib. Kuna nad võitlevad viimase play-offi koha pärast, siis tulevad nad kindlasti võidu mõtetega. Meil endal on ka uus mees rotatsioonis, keda proovime sisse sulatada ja head rütmi leida. Loodetavasti saab ka Jalan McCloud natuke aidata. Võõrsil õnnestus Ogret võita, aga tol hetkel oli neil vigastustega probleeme. Meil on kolme mängu nädal ja proovime enne play-offi hea rütmi kätte saada.”Olari Narits, Tartu Ülikool Maks & Moorits abitreener

Tartu eest teeb teisipäeval debüüdi 200cm pikkune ääremängija Dontarious James. Vigastuspausilt peaks naasma ka Jalan McCloud. Mängust jääb eemale treeningul jalga vigastanud Kaspar Kuusmaa.

Tartu meeskond on hetkel 18 võidu ja 8 kaotusega neljandal kohal, Ogre (15-12) on seitsmes ja võitleb play-offi pääsu nimel.

Novembri lõpus, kui meeskonnad kohtusid Lätis, sai Tartu Ülikool Ogrest jagu tulemusega 86:75.

No Comments

Comments are closed.