Täna õhtul: Tartu vs Liepaja

Tartu Ülikool Maks & Moorits võõrustab täna kell 19.00 lätlaste BK Liepajat.

Turniiritabelis on Tartu 13 võidu ja kuue kaotusega neljandal kohal. Eesti klubidest on nad selle näitajaga teised. Ette jääb ainult BC Kalev/Cramo 14 võidu ja kolme kaotusega.

BK Liepajal on kirjas üheksa võitu ja 12 kaotust. Sellega paigututakse kümnendale kohale.

Viimases mängus võitis Liepaja laupäeval kodus napilt BC Tarvast 70:69. Karlis Silins tõi Liepaja parimana 26 punkti, Renars Birkans viskas 16 punkti ja andis 11 korvisöötu.

Tartu abitreeneri Olari Naritsa sõnul sõltub Liepaja suuresti viskepäevast.

Nad on kahe viimati lisandnud mängijaga – Pärnust Davis Geks ja Islandilt Roberts Freimanis – saanud kõvasti lisajõudu. Liepaja mäng sõltub hästi palju sellest, kas visked lähevad või mitte. Kaitse ei ole nad liiga parimad, aga kui visked lähevad, siis on võtnud päris korralikke võite. Samas tulid nad viimases mängus kodus Rakvere vastu välja alles lõpuga. Kui nad kaugelt saavad hurraa üles, siis on ohtlikud, aga kui saame viskajad kontrolli all hoitud, siis peaks meil küllalt hea võimalus olema. Loodame et koduseinad aitavad neljamängulise kaotuseseeria lõpetada. Selle nädala vastased Liepaja ja Läti Ülikool peaksid olema ka sellised, et kui me oma mängu suudame ära teha, siis on võiduvariant üsna hea.Olari Narits, Tartu Ülikool Maks & Moorits abitreener

Tartu poolel jääb mängust eemale treeningul kätt vigastanud Brandon Johnson. Võibolla saab väikese jalavigastuse pausi järel mänguminuteid ka Jalan McCloud, aga täpsem koosseis selgub pärast lõunast visketreeningut.

Tänane kohtumine algab Tartu Ülikooli spordihoone Ilmar Kullami peaväljakul kell 19.00 ja mängu piletid on müügil Piletitaskus. Mängu täispilet on veebist ostes 8 eurot ning sooduspilet 4 eurot Mängupäeval kohapealt ostes on täispilet 10 eurot ja sooduspilet 5 eurot. Tasuta pääsevad mängule alla 12-aastased lapsed ja Tartu Ülikooli tudengid.

No Comments

Comments are closed.