Täna õhtul: Tartu vs Kalev/TLÜ

Täna on taas #mängupäev! Kell 17.00 võtame Paf Eesti-Läti liiga mängus vastu Tallinna Kalev/TLÜ. Tule ela mängule kaasa kohapeal või jälgi Delfi Sport või Inspira kanalil.

Mängupilet osta eelmüügist, sest nii tuleb snäki võrra soodsam ja saad kiiremini saali – https://piletikeskus.ee/et/series/ut-basket-2020/171

Tasuta pääsevad mängule alla 12-aastased lapsed ja Tartu Ülikooli tudengid ISIC kaardi ettenäitamisel. Mängul on avatud ka Toiduproffi kohvik. Mängule ei ole lubatud tulla oma söögi või joogiga.

TÄHELEPANU!
!! Lähtuvalt Eesti Korvpalliliidu kehtestatud publiku reeglitest viiruse leviku tõkestamiseks, on pealtvaatajad mängul KOHUSTATUD KANDMA KAITSEMASKI. Maskide olemasolu kontrollitakse piletikassas ning kandmist ka mängu ajal. Ilma maskita ei saa me korvpallisõpra mängule lubada. Sertifitseeritud korduvkasutatavat maski saab soetada piletikassast.
!! Saalis on osad istekohad hajutamise tagamiseks märgistatud mitte kasutamiseks. Palume tähistust järgida ning istuda hajusalt.
!! Palume mängule tulla ainult siis, kui tunned ennast täiesti tervena. Nii piirame viiruste levikut ja hoiame üksteist.

Saalis näeme!

Meeskondade eelvaade

Tartu on kuuest mängust kolm võitnud ja kolm kaotanud. Eelmises mängus võõrustati Pärnu Sadama meeskonda ning kätte saadi 88:80 võit. Poolajaks jäädi küll seitsmepunktilisse kaotusseisu, kuid neljandaks veerandajaks oli viigiseis jalule seatud ning 17:4 spurdi toel sammus Tartu järk-järgult eest ära. Robin Kivi viskas 19 punkti ja võttis 5 lauapalli. William Rayman lisas 16 silma ja sai kätte 8 lauapalli.

William Rayman on visanud keskmiselt 20,3 punkti, võtnud 9,7 lauapalli, teinud 1,5 vaheltlõiget ja 1,5 viskeblokeeringut. Channel Banks on jaganud 4,5 korvisöötu.

Kalev/TLÜ on ära pidanud kaheksa mängu ja saanud kaks võitu. Viimati kohtuti BC Kalev/Cramo meeskonnaga ning vastu tuli võtta 74:92 kaotus. Avapoolaeg küll 12 punktiga kaotati, kuid kolmandal veerandajal suudeti tulla viie punkti kaugusele. Favoriit Kalev/Cramo pani lõpuks siiski oma paremuse maksma ja eduseisu käest ei antud. Brandis Raley-Ross tõi 19 punkti, Emmanuel Wembi ja Jeremy McLaughlin lisasid mõlemad 12 silma.

Brandis Raley-Ross on visanud keskmiselt 22,0 punkti, andnud 5,4 korvisöötu ja teinud 1,5 vaheltlõiget. Emmanuel Wembi on võtnud 7,0 lauapalli ja teinud 1,5 viskeblokeeringut.

Hooaja esimeses omavahelises mängus teenis Tartu võõrsil 100:73 võidu.

No Comments

Comments are closed.