Täna õhtul: Tartu vs Kalev/Audentes

Täna õhtul tehakse Tartu Ülikooli spordihoones algust Paf Eesti-Läti korvpalliliiga hooajaga ning avamängus lähevad vastamisi Tartu Ülikool Maks & Moorits ning uuenenud näoga Tallinna Kalev/Audentes. Mäng algab kell 19 Tartu Ülikooli spordihoones.

Abitreener Olari Narits iseloomustas vastas kui segu kogemustest ja noorusest. „Tallinna Kalev/Audentes on segu väga kogenud ja noortest mängijatest. Nende kontrollmängud näitasid, et kui vanemad mehed on platsil, siis on ka distsipliin ja joonis paremini paigas, noorematega läheb mängupilt kõikuma. Aga kuna meeskonnas on palju endiseid ja praeguseid koondislasi, siis kindlasti kvaliteeti neil jagub. Meil vastupidiselt on kõige vanem mängija 27-aastane ja eestlastest põhimehed on 22-23-aastased. Oleme avamänguks saanud korralikult valmistuda ja meil on omad käigud, mis võiks edu tuua – näiteks pikem pink ja ühtlasem koosseis. Kontrollmängudes saime erinevaid asju proovida ja nende mängude mõte oligi rohkem vaadata, kuidas erinevate vastaste vastu võiks meie lahendused toimida. Mängisime päris palju mänge Leedus, et saada korralik karastus ja panna end proovile tugevamate vastaste vastu. Usun, et poisid on hooaja avamänguks valmis ja et tuleb põnev korvpalliõhtu,“ ütles Narits.

Kindlasti ei mängi täna esmaspäeval hüppeliigese puhastamisel käinud ameeriklane Brandon Johnson ja jalavigastusest taastuv Aleksander Tassa.

Kohtumise pilet eelmüügis Piletitaskus 8 eurot ja sooduspilet 4 eurot. Kohapeal 10 ja 5 eurot. Eelmüük siin – https://www.piletitasku.ee/et/event/1851

Tasuta pääsevad mängule alla 12-aastased lapsed ja Tartu Ülikooli tudengid.

Saalis näeme!

No Comments

Comments are closed.