Täna õhtul: Tartu Ülikool/Rock vs Valmiera/ORDO

Üks tähtsamaid kodumänge senisel hooajal on nüüd ukse ees – täna õhtul kell 18.30 (!) võtab Tartu Ülikool/Rock koduses TÜ spordihoones vastu Valmiera/Ordo. Tegu on ei rohkem ega vähem kui Triobet Balti liiga poolfinaalseeria avakohtumisega, mis tähendab, et täna oleks hea võimalus kindlustada tugev alus kahemängulises seerias, mille võitja finaali liigub.

Vastasmeeskonna näol ei ole tegu lihtsa konkurendiga. Valmiera on teinud tugevaid esitusi nii Läti meistriliigas kui BBLis, olles kodus üks kindlaid medalipretendente. Värskelt oma ridu ameeriklase Kwamain Mitchelliga täiendanud Valmieras mängib sellest hooajast ka meile väga hästi tuttav Armands Škele, kes BC Kalev/Cramo ridades meile omal ajal mõnevõrra tuska tekitanud. Samuti aga ka tema noorem vend Aigars Škele. Tuttavatest nimedest jääb veel silma hea kolmesekäega (41.4%) Mārtiņš Laksa, kelle vanem vend Māris mängis Rakvere Tarva ridades. Lühidalt – üldiselt noortest läti korvpalluritest koosnev hakkamist täis meeskond, keda me alahinnata mingil juhul ei tohi. Selge on, et mõlemad meeskonnad käivad välja kõik, et just nende nimi finaalis tablool siraks.

Ehkki ametlikke kohtumisi meil Valmiera/ORDOga sel hooajal olnud ei ole, sattusime korra koos mänguplatsile enne hooaja algust. Septembris Tartus peetud väga tasavägises treeningmängus suutsime võidu siiski koju jätta ja näitasime 81:79 paremust. Et kumbki meeskond toona tänases täiskoosseisus platsile ei läinud, ei saa sellest tulemusest aga suuremat järeldust teha. Omade seljataguse kindlustamiseks tuleb ikka õhtul saali tulla ning näidata, millises karukoopas meie oma kodumängud peame, ja et meie kindel võit Liepaja (kes muuseas on Valmiera üks lähemaid konkurente Läti liigas) üle ei olnud juhus.

Sportland Shootout jätkab ka täna õhtul, seekord viskavad miinusringis omavahel Nõo Lihavürst vs Incognito ja TÜ/Kalev vs ReinPaul. Finaalid jõuavad üha lähemale!

Kui piletit veel taskus või mobiilis ei ole, aitab Piletilevi, müügipunkt on loomulikult enne mängu üleval ka spordihoone fuajees. Kui plaanid õhtul omasid saalis toetada, märgi end kindlasti tulijaks ka Facebookis.

Hoia meeskonna tegemiste osas käsi pulsil enda lemmiksotsiaalmeedias – valida on Facebooki, Instagrami, Twitteri ja Snapchati vahel (@tarturock), või jälgi kasvõi kõiki!

Saalis näeme!