Täna õhtul: Tartu Ülikool/Rock vs Rakvere Tarvas

Kuu viimases kodumängus Alexela KML-i raames tuleb meile täna õhtul kell 19.00 üle pika aja külla Rakvere Tarvas – täpsemalt on neid Tartusse oodata lausa esimest korda sel hooajal. Selge ju, et vastuvõtt tuleb ikka väärikas teha!

Tarvas pidas veebruaris kokku kuus kohtumist, millest sai turniiritabelisse kirja kolm võitu ja kolm kaotust. Kahel korral mängiti TLÜ/Kaleviga, tulemuseks Kalevi napp (104:103) ja mitte nii napp (103:81) võit. Korra käisime neil külas meiegi, ja naasime 89:75 võiduga. Audentes SG/Noortekoondisele köeti Rakveres kuu keskpaiku aga hirmus saun – mängu lõpptulemus 124:57. Heal lainel jätkas Tarvas ka võõrsil AVIS Rapla vastu, kust nad said koju minna mugava 79:75 paremusega. Veebruari viimane mäng tõi Tarvale võõrustada TTÜ, ka nende üle õnnestus oma paremus 88:67 maksma panna.


Triobet: TÜ/Rock alistab täna Rakvere Tarva

Triobet_Rock_Tarvas_ruutTänaõhtuse Alexela Korvpalli Meistriliiga kohtumise eel Rakvere Tarvaga on TÜ/Rocki suursponsor Triobet veendunud omade edus – meie võidukoefitsiendiks pakub Triobet 1.18 Tarva 4.60 vastu.

Triobeti spetsialistid pakuvad välja ka skoorid, millest üles ja allapoole jäämise ennustamine tänases mängus peaks eriti pingeline olema. Kas TÜ/Rock suudab visada üle 84 punkti? Kas Rakvere Tarvas suudab korvi saata üle 75 silma? Kas mängu koguskoor kruvib 159 punktini ja üle? Lisaks saab oma mängutundmisoskust proovile panna, ennustades punktirohkeimat pool- ja veerandaega.


Meie oleme Tarvaga sel hooaja kohtunud kahel korral, nagu juba vihjatud, mõlemad seni võõrsil. Nii oktoobris kui veebruaris saime koju tulla võiduga, kuid et vahepeal on “koju” tagasi toodud kadunud poeg Brandis Raley-Ross, ei saa siiski päris kindel olla, missuguseks tänane mäng täpselt kujuneb. Alles sel teisipäeval saadud hea võit Liepaja üle, kes omakorda eelmises ringis Tarva Balti liigast välja lülitas, on küll julgustav märk, kuid sport on sport ja hooletult sellesse vastasesse suhtuda ei saa.

Kui vastasseisu enda põnevus ei ole veel veennud saali tulema, tasub kindlasti tulla, et näha Sportland Shootouti, kus esimeses suures poolfinaalkohtumises viskavad võidu Hanza ja EMÜ/Timbet.

Veerandajapausidel saavad platsil tegusid teha publiku liikmed, visates Atlantise ja Panasonicu auhindadele.

Piletitega aitab ikka Piletilevi , nii internetis, müügipunktides kui ka koha peal. Kui tuled, anna sellest meile ja sõpradele teada ka Facebookis ja märgi end mängu üritusel kindlasti osalejaks.

Muidu on meeskonna tegemised ikka ja alati leitavad nii Facebookist, Instagramist, Twitterist kui ka Snapchatist @tarturock alt.

0 kommentaari

Kommenteerimine ei ole lubatud