Täna õhtul: Tartu Ülikool/Rock vs BC Kalev/Cramo, finaalmäng nr 4

Aina põnevamaks läheb: täna kohtuvad TÜ spordihoones kell 19.10 taas TÜ/Rock ja BC Kalev/Cramo Alexela korvpalli meistriliiga finaalis seisult 2:1.

Eelmise mängu eesmärk sai täidetud ja lõpetasime ühe seeria juba meie jaoks positiivselt – Kalev/Cramole sai üle antud nende selle hooaja esimene koduse liiga kaotus, kui 75:68 paremuse maksma panime. Nüüd tuleks meie jaoks sama positiivseks pöörata ka üks teine seeria – finaalseeria, loomulikult. Et aga liigne ahnus kunagi hea ei ole, siis esialgu tuleb keskenduda seeria viigistamisele. Sealt edasi on juba kõik võimalik. Eelmise kohtumise ajal kodupublik end põrmugi tagasi ei hoidnud ja kuues mees oli platsil päris kindlasti rassimas. Seekord peab toetus olema vähemalt sama maruline kui mitte suuremgi, sest eks teame ju kõik, mis kaalul on.


Triobet prognoosib täna TÜ/Rocki ja Kalev/Cramo vahel äärmiselt pingelist võitlust

Triobet_Rock_Kalev2505_ruutTÜ/Rocki suursponsor, Eesti suurim spordiennustusportaal Triobet prognoosib tänases Alexela KML finaalseeria neljandas mängus ülimalt pingelist heitlust – meie võidukoefitsient 1.88 ja Kalev/Cramol 1.86. Oodatav korvide arv on samuti ülimalt tasavägine – 76 ja 77.

Suurimat individuaalset punktiskoori prognoosib Triobet meie mehele – Evaldas Zabaselt ootavad koefitsiendimeistrid 15,5 punkti. Tanel Kurbase tõenäoliseks skooriks on Triobet arvutanud 11,5 punkti ja Janar Taltsil 10,5 punkti. Kalev/Cramo meeste suhtes on Triobeti prognoosid järgmised: Rolands Freimaniselt 13,5 punkti, Rain Veidemannilt 12 punkti ning Gregor Arbetilt 10 punkti. Ennustada saab, kas tegelikud punktid tulevad suuremad või kujunevad väiksemaks.

Triobeti lehel saab ennustada mängu võitjat, meeskondade punktiskoore, kõige punktirohkemat pool- ja veerandaega, konkreetsete mängijate punktiskoore, seeria võitjat ning seeria täpset skoori.


Täna on poolajalgi näha põnevaid finaale – Sportland Shootout on jõudnud oma kahe tähtsaima duellini. Täna viskavad esialgu väikses finaalis, st miinusringi võidu peale omavahel Salva/Rock ja Nõo Lihavürst. Seejärel tulevad platsile aga juba tänavuse Shootouti täpseima käega võistkonnad – SK Torma Sport ja EMÜ/Timbet selgitavad välja esimese Sportland Shootouti võitja! Lisaks toimuvad poolajal ka Alexela ja Olybeti viskemängud ning tunnustame Rocki korvpallikooli kasvandikke, kes koos oma peatreeneri Toomas Kandimaaga U18 meistritiitli tänavu koju tõid!
Veerandajapausidel on, nagu ikka, võimalik välja teenida Atlantise ja Panasonicu auhinnad.

Kui nüüd ka veel piletit ühelgi kujul taskus ei ole, siis kiiresti-kiiresti Piletilevisse, kus mõned kohad veel järgi on. Kui tulemas oled, viska sellest märk üles ka mängu üritusele Facebookis.

Kõigest põnevast nii mängude eelselt kui ka järgselt võimalik lugeda Facebookist ja Twitterist või vaadata Instagramist ja Snapchatist @tarturock.

Nüüd küll saalis juba rokime!

0 kommentaari

Lisa kommentaar