Täna õhtul: Tartu Ülikool/Rock vs BC Kalev/Cramo

Ongi kätte jõudnud aeg, mil koduse liiga põnevaimad mängud tulevad Tartusse. Alexela korvpalli meistriliiga 3. finaalmängus kohtuvad täna õhtul kell 19.00 TÜ/Rock ja meie suurim konkurent BC Kalev/Cramo.

Minevikul väga pikalt keskenduda nagu ei tahakski. Tõsi ta on, et Kalev/Cramo sel hooajal Alexela KML-is seni ühtegi kohtumist kaotanud ei ole. Eelmisel kolmapäeval pääsesid nad napilt, kui lõpuks tabloole ikkagi 71:69 jätta suutsid. Täna loodame sellele võitude jadale punkti panna. Kui eelmine kord jäi Tallinnas vaid õige vähe puudu, siis Tartu kodupubliku toe olulisuses kahelda ei saa.


Triobet: täna on TÜ/Rocki ja Kalev/Cramo vahel oodata väga tasavägist finaalimängu 

Triobet_Rock_Kalev2305_ruutTÜ/Rocki suursponsor, Eesti suurim spordiennustusportaal Triobet prognoosib meile täna õhtuks Alexela KML finaalseeria seni tasavägiseimat mängu – meie võidukoefitsient 2.09 ja Kalev/Cramol 1.69. Ka eeldatavad punktiskoorid on äärmiselt tasavägised – 75 ja 77 silma. Seega võib õhtusest kohtumisest kõike oodata.

Suurimat individuaalset punktiskoori ootavad Triobeti spetsialistid meie meeskonnast – Evaldas Žabase oodatav skoor on 16,5 punkti. Tanel Kurbase tõenäoliseks skooriks on Triobet arvutanud 12,5 silma ja Janar Taltsil 9,5 silma. Kalev/Cramo meeskonnas oodatakse Rolands Freimaniselt 14,5 punkti, Rain Veidemannilt 11,5 punkti ning Gregor Arbetil 10,5 punkti. Ennustada saab, kas tegelikud resultaadid tuleb suuremad või kujunevad väiksemaks.

Triobeti lehel saab ennustada mängu võitjat, meeskondade punktiskoore, kõige punktirohkemat pool- ja veerandaega, konkreetsete mängijate punktiskoore, seeria võitjat ning seeria täpset skoori. Kõik koefitsiendid on leitavad mängu kodulehel Triobetis.


Poolajapausi sisustab sel korral lausa õige mitu erinevat asja – plaanis on Zebra autokooli võistlus, Olybeti vise, Alexela publikumängud ning ka Rocki korvpallikooli U16 meistritiitli tähistamine. Lisaks on veerandaegade vahel muidugi toimumas ka Atlantise ja Panasonicu viskemängud.

Piletid saab soetada Piletilevi veebilehelt , müügipunktist või koha peal. Tulijad andku end üles ka mängu Facebookiüritusel!

Hooajalõpu infotulval saab mugavalt silma peal hoida meeskonda Facebookis, Instagramis, Twitteris või Snapchatis (@tarturock) jälgides.

Saalis näeme!

0 kommentaari

Lisa kommentaar