Täna õhtul: Tartu Ülikool vs TalTech

#KolmapäevOnMängupäev

Täna on kuuendat meest platsi kõrvale vaja, sest külla tuleb TalTech Basketball ja ralli Paf League play-offi kohale on täies hoos. Seda enam, et ükski digikanal mängust pilti ei tooda ja ainus viis mängu näha on tulla Tartu Ülikooli spordihoonesse. Ole siis kohal – mäng algab kell 19.00.

Mängupilet soeta Piletikeskusest – saad soodsamalt ja ilma järjekorrata saali. Tasuta pääsevad saalis alla 12-aastased lapsed jaTartu Ülikooli tudengid. Vaata siia – http://bit.ly/piletTaltech

#Mängupäevaennustus on täna vabavisete kohta – mitu vabaviset tabavad meeskonnad kahepeale. Jäta oma pakkumine siia alla ja kui läheb täppi, siis oled loosirattas, mille auhinnaks on kaks piletit pühapäevasele Tartu Ülikool vs BK Liepaja mängule ja spordiklubi tutimüts.

Mängu pausidel saame üle vaadata kavad, millega Tartu Ülikooli Tantsutüdrukud on vaeva näinud. Samuti teeme publikumänge Paf.comReginett ja Kliimakaubamaja.ee auhindadele.

Saalis näeme, eks?