Täna õhtul: Tartu Ülikool vs Pärnu Sadam

Täna õhtul tasub end teist ja viimast korda jaanuarikuus Tartu Ülikooli spordihoone poole sättida, sest kell 19.00 võtame kodus vastu külalised Pärnust – Pärnu Sadama loomulikult.

Pärnu Sadam on sel aastal Alexela KMLi raames pidanud kaks kohtumist. 7. jaanuaril tuli koduväljakul tõdeda Valga-Valka/Maks&Mooritsa tagasihoidlikku 93:86 paremust. Kaotusest tuli Pärnu aga välja vaid suurenenud võitlushimuga, sest veidi vähem kui nädal hiljem, 13. jaanuaril võeti võõrsil värskelt Raido Roosi juhtimise alla läinud TLÜ/Kalevi vastu magus 75:69 võit. Kõige hiljutisem kohtumine peeti aga hoopistükkis Triobet BBL-i raames 17. jaanuaril, kui Pärnusse sõitis kõige kaugem vastane, Kasahstani klubi Atyrau Barsy. Pingeliseks kujunenud mängus said külalised napi 96:92 võidu. Muster viitaks justkui, et Pärnu tuleb selles kohtumises tekkinud pinget meie juurde lahti laskma, ja ettevaatamatud me seega kindlasti olla ei saa.

Omavahel oleme Pärnuga sel hooajal rinda pistnud kaks korda. Oktoobri keskel käisime Saimonil ja Reinaril Pärnus külas ja tulime sealt tagasi 81:68 võiduga. Teist korda saime kokku Meeste Karikavõistluste raames poolfinaalis, taas Pärnus, ja siis sai oma paremus maksma pandud numbritega 72:59. Päris kindlasti on plaan suvepealinlastele näidata, mismoodi me siin Tartus seda kossuasja kodusaalis ajame – meistriliigas kaotuseta – ja selleks on abi vaja kõigilt siinkandi kossufännidelt.

Tänaseks kodumänguks Pärnu Sadama vastu ennustab meie suursponsor Triobet taaskord võitu just TÜ meestele. Meie võidukoefitsiendiks on analüütikute andmete kohaselt ülitugev 1,02 –  vastastel seevastu 13,50. Need on numbrid, millega korrutatakse kummagi meeskonna võidu korral nende peale panustatud summa. Põidlad pihku ja loodame, et meie mehed jätkavad seda ilusat seeriat pärnakate vastu. Lähemalt Triobeti koefitsientide kohta. 

Mängupauside ajal on taas plaanis nii mõndagi. Meie tubid lapipoisid, BC Tartu korvpallikooli õpilased, saavad taas võimaluse suurel platsil rahva ees viskekäe proovile panna peale esimest veerandaega, poolajal on kord natuke suuremate käes – Sportland Shootoutil viskavad täna paarid Rein Allen – EMÜ ja Roofix – Nõo Lihavürst. Kolmanda veerandi lõppedes kutsume platsile kellegi publiku hulgast, sest ABC Data välja pandud auhinnad ootavad võitjat!

Mängupileteid müüb eelmüügist ning kohapealt Piletilevi, kõigil tulijatel tasub endast kindlasti märk maha jätta ka mängu Facebookiüritusel. Alates sellest korrast on ka üks uuendus – Lazytube.eu mugavusnurka ei loosi me enam mitte välja, vaid jätame selle lihtsalt vabaks – kes ees, see mees! Kellel seega on soov täna õhtul mängu maja parimatelt kohtadelt päris väljaku äärest vaadata, see sättigu end varakult kohale ja võtku aga plats sisse! NB! Mingit broneerimissüsteemi me paika ei sea ja mahajäetud riideesemed tõstame viisakalt kõrvale.

Kel huvi meeskonna igapäevategemiste osas, sel tasub silm peal hoida FacebookilInstagramil ja/või Twitteril, samuti saab mängupäevadest päris vahva ülevaate Snapchatist (@tarturock).

Õhtul saalis näeme!

No Comments

Comments are closed.