Täna õhtul: Tartu Ülikool vs G4S Noorteliiga

Jätkame Alexela korvpalli meistriliigat ning võtame täna õhtul kell 19.00 kodusaalis vastu liiga noorima meeskonna Audentese Spordigümnaasiumist.

Audentes on sel hooajal pidanud kaks kohtumist ja ei ole kumbagi võiduga lõpetanud, kuid on näidanud hoolega südikust ja võitlushimu, kuna mõlemad kohtumised on vastasmeeskonna jaoks oodatust ilmselt veidi raskemaks kujunenud. Esimene kohtumine peeti 5. oktoobril TTÜ vastu, kus TTÜ kolm esimest veerandit üsna kindlalt domineeris, kuid neljandal Noorteliiga uue käigu sisse lükkas ning vahet hooga vähendas. Lõpptulemus siiski TTÜle, 83:75, aga veidi närvikõdi ikkagi ning selge märk, et noored mehed oskavad vastaste jalga sirgekslükkamist päris hästi ära kasutada.

18. oktoobril mängis BC Valga-Valka/Maks&Mooritsaga ning hoidis seekord tempot veelgi paremini. Ehkki teise veerandiga tegi Valga veidi suurema vahe sisse, tulid noored viimasel veerandil taas tagantpoolt järgi ning jõudsid üpris lähedalegi – lõppskoor Valgale vaid 80:75. Meie pole selle koosseisu Audentesega veel mänginud, kuid kahtlemata ootame tänast kohtumist huviga, ja ootavad huviga ka meie nooremad mängijad, kes nüüd Tallinna eakaaslastega õlad kokku panna saavad. Iseäranis põnev on asjaolu, et täna võib oma debüüdi teha Tartu läbi aegade noorim mängija Meistriliigas. Marek Doronini rekordi (16 eluaastat) teeb loodetavasti täna õhtul üle Kerr Kriisa, kelle 16. sünnipäev teda alles jaanuaris ootamas. Kas sellist asja saab siis maha magada?!

Meie suursponsor Triobet on Tartu Ülikoolile arvutanud tänases kodumängus võidukoefitsiendi, mis lubab edus olla kindlamast kindlam – 1,01! Kes julgeb panustada Audentese SG/Noortekoondise võidule, siis kui see juhtuks, maksaks Triobet panustatud summa tagasi koguni 13-kordselt. Aga kas me tõesti laseks sellel juhtuda? Vaata Triobetist lähemalt!

Lisaks mängule võimalik kaeda meie tantsutüdrukuid, osaleda publikumängudes ja uurida fännikraami. Viimase osas on meil tegelikult ka uudist – Tartu Ülikooli korvpallimeeskonnal on sel aastal täitsa uue kujundusega mängusärgid ja et need on saanud päris vinged. Mõtlesime, et sellise paneks ehk mõni teinegi selga ja täpselt seda teile seega pakumegi! Üle päris pika aja saame pakkuda ka võimalust lasta särgile panna oma nimi ja number. Tahad olla #8 Talts või hoopis #86 Aivar? Ole aga lahke! LISAKS: kui esitad tellimuse täna, saad taskusse ka kaks õhtust mängupiletit ja täitsa tasuta. Uuri lisa meie kodulehe fännitsoonist.

Õhtused piletid on kõigile huvilistele kättesaadaval Piletilevis ja kohapeal. Kui oled tulemas, anna sellest meile märku ka Facebookis, mängu ürituse lehel, ja kutsu sinna sõprugi!

Aktiivset seltsielu elavad nii meeskonna Facebook, Instagram kui ka Twitter, mängupäevadel ka Snapchat (BC Tartu Basketball). Otsi meid üles!

Saalis näeme!

0 kommentaari

Kommenteerimine ei ole lubatud