Täna õhtul: Tartu Ülikool vs BC Kalev/Cramo

Kuigi võib tunduda, et hooaeg on juba ammu alanud, siis täna tuleb tõdeda, et see tõesti nii ka ainult tundub – me peame kell 19.00 oma esimese kohtumise Alexela KML-is ja kohe alguses tuleb meil kodusaalis heidelda oma suurima rivaali BC Kalev/Cramoga.

Kui meie alustasime oma hooaega eurosarjas ja ei ole koduses meistriliigas veel ühtegi kohtumist pidanud, siis Cramol on üks juba peetud küll. AVIS Raplat külastades tuli aga toorel Kalev/Cramol tunnistada vastaste paremat ettevalmistust, kui raplakad 82:66oma kindlalt ära võtsid. Sest saadik on Cramo pidanud ühe mängu VBT Ühisliigas, kus liiga uustulnuk Permi Parma alistati võõrsil väga magusalt 86:72. Sellest kindlasti hea emotsiooni saanud Cramo tuuride mahatõmbamine jääb nüüd meie meeste kanda.

Meie vastasseisu ei ole kindlasti mitte ühelegi kohaliku korvpalliga veidigi kursis olevale inimesele eraldi tutvustada. Tartu Ülikooli ja Cramo viimane kohtumine toimus Tallinnas, kui mai lõpus 5. finaalis Cramo suure võidu (81:54) ja sai kaela meistriliiga kuldmedalid. Sellest mängust saadik on aga palju vett merre voolanud, meeskondade koosseisud omajagu vahetunud ja seisud hoopis uued. Kindlasti on meeskonnas alles soov selle kevadese mängu eest näidata, et sellised need jõuvahekorrad meil tegelikult ikka ei ole. Vähemalt sama palju tahab kohalik kossupublik kindlasti ka näidata, et kõige kõvemad fännid on siiski meil siin Tartus ja Ülikooli spordihoonest võimsamat kodusaali ei ole!

Publikul on täna lisaks kõvale korvpalliheitlusele võimalik jälgida ka nii mõndagi muud – peale I veerandit toimub mäng Delfi poolt välja pandud veebruarikuise Tähtede Mängu piletitele, mis kindlasti kuumaks kaubaks saavad. Poolajal toimub Olybeti Jackpotivise ning Vähiravifondi oksjon ning peale III veerandit on ikka plaanis ABC Data viskemäng. Loomulikult on kohal ka BC Tartu fännikraam ning time-outipause sisustavad BC Tartu Tantsutüdrukud.

Meie suursponsor Triobet ennustab tänaseks Alexela korvpalli meistriliiga avakohtumiseks Kalev/Cramoga tasavägist mängu. Võidukoefitsient on vastastel veidi kõvem (nende 1.50 meie 2.50 vastu), kuid ei midagi ületamatut. Eriti põnev on aga väljaarvutatud tõenäoline korvide arv, mis on vägagi tasavägine – meil 75, neil 79. Veel saab ennustada, kas mängu koguskoor ületab 153 silma või jääb väiksemaks. Lisaks saab panuseid teha sellele, milline saab olema suurima skooriga poolaeg ja veerandaeg. Lähemalt SIIN.

Pileteid pakub Piletilevi ning kõigil tulijatel soovitame end kindlasti üles märkida ka mängu Facebookiüritusel. Olgu siinkohal meelde tuletatud, et iga kodumängupäeva lõuna paiku loositakse kõigi üritusel osalejate vahel jätkuvalt välja koht mugavusnurgas, millele sel hooajal õla alla pannud Lazytube ning Jamjam. Lisaks sellele käivitasime aga ka uue loosi, kus premeerime üht aktiivset üritusele sõprade kutsujat – nimelt loosime kõigi üritusele inimesi kutsunud fännide hulgast välja ühe, kes samuti koos kaaslasega tasuta mängu kaema pääseb. Edaspidi tasub seega kindlasti end nii ise osalejaks märkida kui ka sõpru kutsuda!

Jooksev info tegemiste kohta muidugi Facebookis, Instagramis ja Twitteris, mängupäeva otsereportaaži saad ka meid Snapchatis jälgides, kust otsi BC Tartu Basketballi.

Saalis näeme!

0 kommentaari

Kommenteerimine ei ole lubatud