Täna õhtul: Tartu Ülikool vs AVIS Rapla | #marsvsmilka

Lõpuks ometi saame taas jõudu katsuda ühe eelmisel aastal enim meelehärmi tekitanud võistkonnaga – külla sõidab AVIS Rapla.

Sel hooajal ei ole Rapla seni üheski liigas meie vastaseks juhtunud, mistõttu on hetkel kehtivaid jõuvahekordi raske hinnata. Eelmisel aastal mängisime omavahel kolm korda ja kahel neist tuli meil tunnistada raplakate paremust. Nüüd tahame päris kindlasti näidata, et nii lihtsalt asjad siiski ei käi ja parim võimalus sellega alustamiseks on täna õhtul kell 19.00 kodusaalis võit ära võtta!

Lisaintriigina ootab meid täna õige magus duell – kuidas saavad üksteisega toime Rapla korvialune jõud Thomas Van-der-Mars ja meie tsenter Dominykas Milka? Ja kumb šokolaad on ikkagi parem, kas Mars või Milka? Nagu teada, on ka mehed ise mänguks valmistumist tõsiselt võtnud ning teineteise peal hammast proovinud. Kuidas see kõik kulmineerub, selgub aga ei kuskil mujal kui kossuplatsil.

Triobet on veendunud, et tänases #AlexelaKML mängus valitsevad TÜ mehed. Võidukoefitsiendiks lubatakse tugevat 1,25 ning meie suursponsori andmetel toovad võidu meie meeskonna visatud 81 punkti. #MarsvsMilka duellis võidutseb Triobeti arvutuste kohaselt Mars, visates 18 punkti, võttes 11 lauapalli ja tõenäoliselt pannes ka ühe kulbi. Milka viskab ennustuste kohaselt 13 punkti ning võtab 7 lauapalli. Lähemalt Triobeti lehelt.

Publikule on meil tänaseks päris mitu toredat pakkumist: esiteks saavad kõik piletiomanikud õhtul saalis oma pileti näitamise eest lunastada ühe Milka šokolaadivahvli – astu meie fännipoest läbi ja küsi oma maius ära! Lisaks on sellesama pileti alusel võimalik täna öösel priilt sisse saada Vabanki, kus 90ndate parimate paladega hullutab peolisi meie lemmik-DJ Marko Kiljak. Mängupauside ajal rõõmustavad saalis silma BC Tartu tantsutüdrukud ning toimuvad mitmesugused publikumängud. Kõigil suurimatel magusasõpradel soovitame iseäranis tähelepanelikud olla poolajamängu osas, sest nüüd tuleb võimalus end ja oma šokolaadiarmastust tõeliselt proovile panna.

Mängupiletitega varustab Piletilevi, seda nii internetis, müügipunktides kui ka koha peal. Kui mängule tulemas oled, anna sellest märku ka mängu Facebooki üritusel.

Päevakajalisega hoiab poolehoidjaid kursis meeskonna Facebook, Instagram ja Twitter, mängupäeva parimad palad leiab ka meie Snapchatist, otsida tasub BC Tartu Basketballi. Tänaseks päevaks on Snapchati üle võtnud Ivo Van Tamm, kes paljastab mängupäeva telgitaguseid meeskonnaliikme aspektist. Vaata üle!

Õhtul saalis näeme!

0 kommentaari

Kommenteerimine ei ole lubatud